شرایط فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو ویژه خرداد 98

با خوابیدن تب و تاب معاملات خودروهای داخلی و همچنین راکد شدن معاملات این بازار، خودروسازان نیز با ترفندهای جدید وارد بازار شده و با ارائه طرح‌های فروش اقساطی، عملا مصرف کننده واقعی را برای خرید محصولاتشان دعوت می‌کنند که البته این ترفند لزوما برای کمک به خریدار نیست و صرفا ترفندی برای دور کردن دست دلال از این شرایط فروش ایران‌خودرو و سایپاست!

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها به شدت در تیتر رسانه‌های مختلف حضور داشته و اخبار مربوط به تصاویر خودروهای این شرکت در پارکینگ سر و صدای زیادی به پا کرده است، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان این شرکت می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت اقدام به ثبت سفارش اقساطی محصولات پرطرفدارش کرده و با توجه به تسهیلات اعلامی اقدام به خرید نمایند.

پژو 207 دنده‌ایالبته لازم به ذکر است که شرایط فروش اقساطی این شرکت صرفا به منظور جلوگیری از ایجاد بازار سفته بازی بوده و با توجه به رقم تسهیلات اعلامی، فایده خاصی برای خریداران نداشته و سند خودرو را در رهن ایران‌خودرو نگه می‌دارد تا خریدار امکان فروشش را تا سال آینده نداشته باشد.

این شرایط فروش از ساعت 11 صبح 27 خرداد ماه در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد و با توجه به محدود بودن تعداد در نظر گرفته شده در این طرح، سایت ثبت نام به محض اتمام ظرفیت در نظر گرفته شده بسته خواهد شد و در صورتی که مشتریان شرایط اعلامی ایران‌خودرو را رعایت نکرده باشند، سفارش ثبت شده در هر مرحله لغو شده و خودرویی به مشتری تحویل داده نخواهد شد.

خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش اقساطیایران‌خودرو

شرایط اعلامی برای فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

 • چک‌های دریافتی در این طرح صرفا از نوع صیادی خواهد بود و چک‌های طرح قدیم مورد قبول واقع نخواهد شد.
 • چک‌های دریافتی صرفا از خود فرد ثبت نام کننده دریافت شده و چک اقوام و آشنایان مورد قبول نیست.
 • استعلام چک‌های دریافتی انجام خواهد شد و در صورتی که به هر دلیلی مشتری شرایط لازم را نداشته باشد، سفارش ملغی خواهد شد و وجه مشتری مسترد خواهد شد.
 • چک بازپرداخت قسط تسهیلات صرفا در تاریخ ذکر شده دریافت می‌گردد و امکان درج تاریخ زودتر و یا متفاوت با تاریخ ذکر شده وجود ندارد.
 • مدل تحویلی تمام خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش متعلق به سال 98 خواهد بود.
 • هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و بدیهی است امکان ثبت نام برای مشتریانی که در طرح‌های روز قبل شرکت داشتند، وجود نخواهد داشت.
 • همانند طرح‌های قبلی، ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری محدود بوده و طبیعتا به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
 • مشتریان متقاضی خرید در این طرح فروش می توانند بسته به نیاز از شرایط ویژه خرید کارت طلایی تک ستاره این شرکت نیز بهره مند شوند.
 • مشتریانی که در ماه‌های اخیر اقدام به خرید محصولات این شرکت کرده اند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
 • تمامی سفارشات از طریق سایت فروش رسمی این شرکت قابل ثبت خواهد بود.
 • با توجه به هماهنگی‌های انجام شده توسط دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا، از این پس آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از شرایط فروش این دو شرکت استفاده کرده‌اند و اقدام به خرید خودرو کرده باشند، امکان خرید نخواهند داشت و در صورت عدم رعایت این بند به هیچ وجه خودرویی تحویل داده نخواهد شد.

خودروهای داخلی پژو 405 ایران‌خودروبازار خودروهای داخلی که در فروردین ماه و اردیبهشت ماه روزهای پرتلاطمی را گذرانده بود و قیمت‌ها به صورت روزانه بالا می‌رفت، با افزایش فروش فوری خودروسازان، عملا شاهد کنترل و متعادل شدن بازار هستیم که حاصل فعالیت‌های مستمر ایران‌خودرو و سایپا بوده است که در این بین خودروساز آبی پوش نقش بیشتری داشته است و حالا روند نزولی قیمت‌ها در بازار بیش از پیش قابل مشاهده است.

1 نظر
 1. مرتضی می گوید

  ایران خودرو خودشو مسخره کرده یا مارو،الان مثلا داره شرایطی میده!!!

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.