شرایط فروش اقساطی محصولات ایران‌خودرو ویژه تیر 98

بازار خودروهای داخلی در روزهای اخیر با روند کاهشی قیمت مواجه شده و قیمت‌ها نسبت به اردیبهشت ماه کاهش خوبی داشته است که همین موضوع باعث شده تا این شرایط فروش اقساطی ایران‌خودرو و همچنین شرایط فروش سایپا، تیر آخری برای کاهش هر چه بیشتر قیمت‌ها محسوب شوند. گفتنی است که این شرایط فروش اقساطی ایران‌خودرو از فردا صبح آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که شرایط فروش اقساطی این شرکت برای 4 محصول ویژه این شرکت از فردا ساعت 11 صبح برقرار خواهد شد و مشتریان متقاضی خرید محصولات این شرکت می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی این شرکت، سفارش خود را ثبت کنند.

ایران‌خودرو پژو 405 و سمند خودروهای داخلیاز نکات قابل ذکر در مورد این شرایط فروش، تسهیلاتی است که البته کمک چندانی به خریدار نکرده و صرفا به منظور جلوگیری از دلالی‌های موجود در بازار بوده و جلوی خریدار را برای فروش فوری خودرو می‌گیرد که احتمالا تاثیر بسزایی در این موضوع دشاته باشد و با توجه به شرایط اعلامی قطعا کار برای دلالان سخت خواهد شد.

خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش ایران‌خودرو

 • پژو 405 اس ال ایکس در رنگ‌های مشکی، سفید، نقره‌ای و خاکستری متالیک و با پیش پرداخت 61 میلیون و 280 هزار تومان
 • سمند ای اف 7 دوگانه سوز در رنگ‌های سفید، مشکی و خاکستری با پیش پرداخت 66 میلیون و 740 هزار تومان.
 • پژو 405 دوگانه سوز در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متالیک با پیش پرداخت 59 میلیون و 190 هزار تومان.
 • پژو 207 دستی در رنگ‌های نقره‌ای، آبی کاسپین، سفید، مشکی، خاکستری و قرمز دو پوششه با پیش پرداخت 87 میلیون و 310 هزار تومان.

پژو 207 صندوقدار ایران‌خودروبازار خودروهای داخلی که در فروردین ماه و اردیبهشت ماه روزهای پرتلاطمی را گذرانده بود و قیمت‌ها به صورت روزانه بالا می‌رفت، با افزایش فروش فوری خودروسازان، عملا شاهد کنترل و متعادل شدن بازار هستیم که حاصل فعالیت‌های مستمر ایران‌خودرو و سایپا بوده است که در این بین خودروساز آبی پوش نقش بیشتری داشته است و حالا روند نزولی قیمت‌ها در بازار بیش از پیش قابل مشاهده است.

شرایط اعلامی برای فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

 • چک‌های دریافتی در این طرح صرفا از نوع صیادی خواهد بود و چک‌های طرح قدیم مورد قبول واقع نخواهد شد.
 • چک‌های دریافتی صرفا از خود فرد ثبت نام کننده دریافت شده و چک اقوام و آشنایان مورد قبول نیست.
 • استعلام چک‌های دریافتی انجام خواهد شد و در صورتی که به هر دلیلی مشتری شرایط لازم را نداشته باشد، سفارش ملغی خواهد شد و وجه مشتری مسترد خواهد شد.
 • چک بازپرداخت قسط تسهیلات صرفا در تاریخ ذکر شده دریافت می‌گردد و امکان درج تاریخ زودتر و یا متفاوت با تاریخ ذکر شده وجود ندارد.
 • مدل تحویلی تمام خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش متعلق به سال 98 خواهد بود.
 • هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و بدیهی است امکان ثبت نام برای مشتریانی که در طرح‌های روز قبل شرکت داشتند، وجود نخواهد داشت.
 • همانند طرح‌های قبلی، ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری محدود بوده و طبیعتا به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.
 • مشتریان متقاضی خرید در این طرح فروش می توانند بسته به نیاز از شرایط ویژه خرید کارت طلایی تک ستاره این شرکت نیز بهره مند شوند.
 • مشتریانی که در ماه‌های اخیر اقدام به خرید محصولات این شرکت کرده اند، امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
 • تمامی سفارشات از طریق سایت فروش رسمی این شرکت قابل ثبت خواهد بود.
 • با توجه به هماهنگی‌های انجام شده توسط دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا، از این پس آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از شرایط فروش این دو شرکت استفاده کرده‌اند و اقدام به خرید خودرو کرده باشند، امکان خرید نخواهند داشت و در صورت عدم رعایت این بند به هیچ وجه خودرویی تحویل داده نخواهد شد.

ایران‌خودرو پژو 206 و وانت آریسانلازم به ذکر است که مدیران گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌های مختلف اعلام کرده‌اند که به زودی و طی دو ماه آینده چیزی در حدود 60 هزار خودرو از خودروهای باقیمانده در پارکینگ ترخیص و تحویل مشتریان خواهد شد که به نظر می‌رسد با توجه به این وضعیت باید شاهد کاهش قیمت بیشتر خودروهای داخلی در بازار باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.