مکمل بنزین
بازارچه

قیمت جدید چانگان CS35 اعلام شد (ویژه تیرماه 98)

با افزایش هزینه‌های مربوط به تولید خودرو در کشورمان بسیاری از شرکت‌های خودروساز اقدام به افزایش قیمت خودروهای خود کرده‌اند که البته این افزایش قیمت‌ها با توجه به عبور از فیلتر سازمان حمایت و ستاد تنظیم بازار به اندازه‌ای نیست که بتواند قیمت محصولات را به قیمت بازار نزدیک کند و کماکان پای رانت و سودجویی را در این ماجرا نگه داشته است که در مورد خودروی چانگان CS35 نیز همین منوال برقرار است.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا که از جمله شرکت‌های فعال در زمینه ارائه شرایط فروش اقساطی در روزهای اخیر بوده و مشکلات کمتری در زمینه تولید خودروهای پرتیراژ خود دارد و به تازگی سهمش را در بازار افزایش داده است، در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که قیمت جدید چانگان CS35 افزایش یافته و حواله‌های صادر شده برای نمایندگی‌ها با قیمت جدید بوده است.

چانگان CS35این شرکت در حواله‌های جدید صادر شده قیمت این خودرو را به 155 میلیون تومان افزایش داد که قبل از این قیمت اعلامی سایپا برای چانگان CS35 چیزی در حدود 127 میلیون تومان بود و این بدین معنی است که به زودی قیمت احتمالی و نزدیک این خودرو در سایپا به حدود 180 میلیون تومان، یعنی قیمت بازاری این خودرو خواهد رسید که طبیعتا شامل حال حواله‌های با موعد ماه‌های آتی نیز می‌گردد.

 

ذاکری

بعضی وقت‌ها می‌شه با یک چیز کوچک بزرگ‌ترین شادی‌ها رو خلق کرد و بعضی وقت‌ها کل دنیا هم جمع بشن، نمی‌تونن خوشحالت کنن... قصه من و تیبای خودم همینه... باهاش زندگی می‌کنم و خوشحالم! در چرخان از اخباری می‌نویسم که می‌دونم برای خیلی‌ها جالبه و مفیده!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا