Take a fresh look at your lifestyle.

تیونینگ جذاب با طعم لندروور دیفندر!

شرکت بریتانیایی لندروور، قبل از آن‌که بخواهد مدل کاملاً جدید از خودروی جذاب و قدرتمند دیفندر (Defender) خود را که همان نسل جدید این خودرو باشد معرفی کند، دست به ایجاد تغییراتی جذاب و جامع و در اصطلاح، تیونینگ کردن این خودرو زده تا یک دیفندر خوش‌چهره را معرفی کند.

نسل جدید لندروور دیفندر که با تغییرات بزرگی همراه خواهد بود، در ماه سپتامبر سال جاری میلادی یعنی چیزی حدود یک ماه دیگر معرفی رسمی شده و قرار است با مشخصه‌های جذاب، مدرن و قدرتمندی که درون خود دارد، عصر جدیدی را در خودروهای نمادین و قدرتمند آفرود، در تاریخ خودروسازی جهان و بریتانیا، باز کند.

اما لندروور برای احترام به این خودروی نمادین و همه‌ی کسانی که تاکنون آن ر داشته‌اند و هم‌اکنون نیز مالک یک دیفندر قدیمی هستند، به مناسبت هفتادمین جشن تولد این خودروی قدرتمند آفرود، یک نسخه تیونینگ شده و با تغییرات دلخواهی را معرفی کرده که از روی مدل تولید محدود دیفندر که دارای موتور V8 بوده است، الهام گرفته است.

این بسته جدید لندروور که برای دیفندرهای 90 و 110 که در بین سال‌های 1994 تا 2016 تولیدشده‌اند، می‌تواند اعمال شود، هدف خود را برای ارتقای عملکرد خروجی این شاسی‌بلند و هم‌چنین بهبود یافتن قابلیت‌های آفرود، تعیین کرده است.

دیفندرهایی که از سال 1994 به بعد ساخته و عرضه‌شده‌اند، توسط این بسته جدید، دارای رینگ‌های 18 اینچی آلیاژی خواهند شد که با ظاهر منحصر به فر و جذابی طراحی‌شده است. این در حالی است که دیفندر های تولیدی 2007 به بعد، می‌توانند از بسته‌ی ارتقای سیستم تعلیق جدیدی که به لطف فنرهای حلقه‌ای بازطراحی شده، کمک‌فنرها، میله‌های ضد چرخش، بوش‌ها و اتصالات دیگر، آرامش بیشتری را در جاده‌های آفرود به راننده و سرنشینان هدیه می‌کنند، استفاده کنند.

همچنین یک بسته‌ی مخصوص فرمان پذیری (هندلینگ) نیز می‌تواند دیسک‌های ترمز، پدهای مخصوص ترمز گیری و یک پوشش صفحه‌ی ترمز را برای دیفندر اضافه کند.

جامع‌ترین این به‌روزرسانی‌ها از طرف لندروور، تنها بر روی مدل‌های TDCi با موتور 2.2 لیتری نصب خواهند شد که از سال 2012 تا 2016 تولیدشده‌اند. جذاب‌ترین این به‌روزرسانی‌ها نیز اضافه شدن 40 اسب بخار قدرت و رسیدن به قدرت نهایی 160 اسب بخار در کنار 461 نیوتون متر گشتاور خواهد بود. درنتیجه، سرعت نهایی آن نیز به عدد 170.5 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

بعلاوه، بسته به‌روزرسانی دیفندر کلاسیک، شامل یک نشان مخصوصی خواهد بود که روی قسمت جلویی خودروی نصب‌شده و به همه یادآوری می‌کند که این خودرو، یک دیفندر معمولی نیست.

قیمت این بسته نیز از 16,995 پوند برای دیفندرهای 90 و 110 شروع‌شده و با اضافه شدن هر یک از امکانات اضافه دیگر برای مدل‌های جدیدتر، این قیمت نیز بالاتر خواهد رفت.

 

منبع Carbuzz
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.