Take a fresh look at your lifestyle.

بازار خودروهای چینی پر از خالی و حضور تک ستاره‌ای به نام جک!

بازار خودروهای چینی با گرانی و میلیاردی شدن بازار خودروهای خارجی از برندهای معتبر جهانی، به انتخاب اصلی بسیاری از خانواده‌های ایرانی تبدیل شده و البته شرکت‌های خودروساز نیز از این اتفاق کمال استفاده یا می‌توان گفت بعضا سو استفاده را داشتند.

به گزارش چرخان، بازار خودروهای چینی به شدت در گیر و دار اتفاقاتی است که معیارهای گوناگونی روی آن موثر بوده و البته در این بین بعضی از برندهای بی اصالت و البته بی کیفیت در آن جولان می‌دهند! بسیاری از این برندها که قبل از این حتی با قیمت‌های زیر 100 میلیون تومان نیز مشتری خاصی برایشان وجود نداشت ولی حالا به دلیل تحریم‌ها و اتفاقات این چنینی عملا دم از قیمت‌های بالای 300 میلیون تومان می‌زنند که به هیچ وجه ارزشمند نیستند.

اما در این بین بعضی از محصولات چینی هنوز در کشورمان تولید و به مشتریان عرضه می‌شود که از جمله آن می‌توان به سری محصولات خانواده جک اشاره کرد که توسط کرمان موتور به بازار عرضه می‌شود. این برند که توانسته کیفیت خوبی از محصولات چینی را به مشتریان عرضه کند و رضایت نسبی مشتریان را جلب نماید ولی بدیهی است حضور بعضی از برندهای تازه وارد که حتی در کشور چین بازار قابل توجهی ندارند، باعث شده تا مردم نگاه خوبی نسبت به برندهای خوبی مثل جک نداشته باشند.

گفتنی است که کرمان موتور به تازگی در حال برنامه‌ریزی برای ارائه محصولات جدید از این برند بوده و طی روزهای آتی خبرهای داغی از محصول جدید جک منتشر خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.