مکمل بنزین
گوناگونخبر

نیسان تایتان؛ نگاهی به جدیدترین تصاویر از پیکاپ ژاپنی

شرکت ژاپنی نیسان، قصد دارد تا جدیدترین نسخه از خودروی پیکاپ تایتان (Titan) خود را با تغییراتی همراه کند که علاوه بر مدرن و به‌روز بودن، بتواند پاسخگوی نیازهای بازار رقابتی در این کلاس خودرویی نیز باشد.

خودروهای نیسان تایتان و تایتان XD، اگرچه با تغییراتی در نسخه جدید خود همراه خواهند شد اما تصمیم نیسان بر این بوده است که در این مدل جدید، خبری از موتور 5 لیتری 8 سیلندر توربو دیزل که در نسخه‌های فعلی موجود است، نباشد. همچنین، خریداران نیسان تایتان، دیگر قادر به سفارش و خرید نسخه‌های یک کابینه از این وانت ژاپنی نخواهند بود.

طبق گفته‌های آقای وندی اورتمان، سخنگوی شرکت نیسان، تولید نسخه دیزل از خودروی تایتان XD، در آخرین ماه از سال 2019، به پایان خواهد رسید. این قطع تولید می‌تواند مقدمه‌ای برای برنامه بلندمدت این شرکت در راستای تولید و عرضه خودروهای کاملاً جدید و مدرنی مانند همین نسخه 2020 تایتان و تایتان XD، باشد.

بر اساس تصاویر جاسوسی که تاکنون از این خودروی جدید منتشرشده است، نیسان تایتان جدید و تغییراتی که قرار است در ظاهر این خودرو اتفاق بیفتد، نشان از تغییرات عمده و بزرگ ندارند؛ اما درون کابین، این تغییرات بیشتر به چشم‌خورده و درجایی مانند تغییرات صفحه‌نمایش سرگرمی بزرگ‌تر و مدرن‌تر، می‌تواند نشانه‌ای از پیشرفت‌های زیاد تایتان 2020، در قسمت داخلی کابین باشد.

هنوز تغییرات قسمت فنی و موتوری نیز برای این مدل جدید، روشن نشده است؛ اما انتظار می‌رود که یک موتور 5.6 لیتری 8 سیلندر بتواند وظیفه قدرت رسانی در این خودرو را بر عهده داشته باشد منتها این بار با تغییراتی که روی آن انجام‌گرفته است، ازنظر قدرت و مصرف سوخت نیز، بهبودهایی را درون خود خواهد دید. همچنین، شایعاتی نیز مبنی بر امکان وجود یک موتور 6 سیلندر برای نسخه‌های ضعیف‌تر و ارزان‌تر این خودرو، وجود دارند.

معرفی رسمی تایتان 2020 و تایتان XD قبل از پایان سال جاری میلادی و هم‌چنین قطع تولید مدل دیزل این خودرو در ماه دسامبر 2019، می‌توانند این قضیه را بازگو کنند که نیسان قرار است در اوایل سال 2020، فروش جدیدترین نسخه از وانت تایتان خود را آغاز کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا