جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (11 شهریور 98)

گروه سایپا در ادامه عرضه شرایط فروش محصولاتش، بار دیگر اقدام به عرضه شرایط جدیدی نموده که با توجه به وضعیت بازار و همچنین تسهیلات ارائه شده در آن، به احتمال فراوان مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش محصولاتش رونمایی کرد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این خودروساز، سفارش خود را ثبت نمایند. بدیهی است که موعد تحویل این خودروها همانند سایر شرایط فروش قبلی 30 روز کاری بوده و ظرفیت محدودی برای آن در نظر گرفته شده است.

پایان تولید کیا سراتو در ایران سایپامحصولات ارائه شده در این شرایط فروش:

 • اولین خودروی ارائه شده در این شرایط فروش، تیبا صندوق‌دار با رینگ فولادی است که قیمت تعیین شده برای آن 43 میلیون و 443 هزار تومان بوده و مشتری از تسهیلات 5 میلیون تومانی شرکت سایپا برخوردار می‌شود.
 • دومین خودروی ارائه شده در این شرایط فروش، تیبا صندوق‌دار با رینگ آلومینیومی است که قیمت تعیین شده برای آن 46 میلیون و 443 هزار تومان بوده و در این خودرو نیز تسهیلات 5 میلیون تومانی در نظر گرفته شده است.
 • سومین خودروی عرضه شده سایپا 151 است که با قیمت 40 میلیون و 313 هزار تومان قابل سفارش بوده و مشتری از تسهیلات 4 میلیون تومانی برای این خودرو برخوردار خواهد شد.
 • چهارمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، ساینا با رینگ فولادی است که کل مبلغ خودرو 55 میلیون و 943 هزار تومان تعیین شده و مشتری از تسهیلات 5 میلیون تومانی برای خرید این خودرو بهره‌مند خواهد شد.
 • پنجمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، ساینا با رینگ آلومینیومی است که کل مبلغ خودرو 58 میلیون و 943 هزار تومان تعیین شده و مشتری از تسهیلات 10 میلیون تومانی برای خرید این خودرو برخودار می‌شود. گفتنی است که قبل از این تفاوت این رینگ با رینگ فولادی 5 میلیون تومان بود که گویا اعتراضات مشتریان موثر بوده و این تفاوت قیمت کاهش پیدا کرده است.

البته سایپا برای آن دسته از مشتریان متقاضی خرید نقدی محصولاتش نیز شرایط مناسبی را فراهم کرده است. در این بخش، مشتریان می‌توانند از بین 3 محصول عرضه شده، سفارش خود را ثبت کرده و همانند بخش اقساطی پس از 30 روز خودروی خود را تحویل بگیرند.

محصولات ارائه شده در شرایط فروش نقدی این شرکت:

 • اولین خودروی عرضه شده در بخش فروش نقدی، کیا سراتو 2000 است که با قیمت 295 میلیون تومان به صورت نقدی قابل خرید خواهد بود.
 • دومین محصول ارائه شده در شرایط فروش نقدی، ساینا با رینگ فولادی است که با قیمت 55 میلیون و 943 هزار تومان قابل خرید است.
 • سومین محصول ارائه شده در این شرایط فروش، ساینا با رینگ آلومینیومی است که با قیمت 58 میلیون 943 هزار تومان قابل سفارش است.

سایپا خودروهای چینی تحویل خودروهای پیش فروش شده محصولات جدید سایپا

 

شرایط و جزئیات ثبت سفارش در این فروش گروه سایپا

 • محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال خواهد بود و طبق جزئیات اعلامی از سوی این شرکت، آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال 97 تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • با توجه به اینکه محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود خواهد داشت، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
 • با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نخواهد بود.
 • امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
 • با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • درگاه پرداخت بانکی این شرکت در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
 • به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
 • پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
 • ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت 20 درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت خواهد بود.
 • ثبت سفارش برای خودرها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
 • گفتنی است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپا

البته گفتنی است که این گروه خودروساز نیز با مشکلات اخیر برخورد قوه قضاییه روبرو شده و بعضی از مدیران سابق آن دستگیر شده‌اند که کلیت این ماجرا اثر مثبتی در بازار گذاشته و فعالیت مشکوک دلالان و سودجویان را به شدت کاهش داده است. به نظر می‌رسد که این شرایط فروش نیز مورد استقبال مشتریان قرار گرفته و خرید خوبی از این خودروساز انجام گردد.

همچنین گزارشاتی از بدعهدی سایپا در تحویل بعضی از محصولات شنیده می‌شود که با وجود عرضه دوباره این شرایط فروش با خودروهای تکراری، به نظر می‌رسد که باید نسبت به این موضوع شفاف سازی‌های لازم انجام گردد. حال باید دید که این شرایط فروش مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت یا نه؟

1 نظر
 1. ناشناس می گوید

  گروه خودروسازسایپا کمتر دروغ بگوید قراردادیک ماه به ۵ماه طول کشید هنوز باز خبری ازماشین نیست

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.