جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (21 شهریور 98)

گروه خودروسازی سایپا در هفته‌های اخیر فعال ترین شرکت خودروساز در زمینه عرضه محصولاتش بوده و به همین دلیل شاهد کاهش قیمت محسوس خودروهای ساخت این شرکت در بازار آزاد هستیم. در همین راستا و برای چندمین بار در شهریور 98 شاهد عرضه شرایط فروش جدیدی از سوی این خودروساز هستیم که جزئیات آن را در ادامه می‌خوانید.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط خود رونمایی کرد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی این شرکت، سفارش خود را ثبت نمایند. بدیهی است تعداد در نظر گرفته شده برای این شرایط فروش محدود خواهد بود و قوانینی که در ادامه قابل مشاهده است، برای خریداران اعمال خواهد شد.

پایان تولید کیا سراتو در ایران سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

 • تنها خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، سایپا 151 است که با قیمت نقدی 40 میلیون و 313 هزار تومان قابل سفارش بوده و مشتریان از تسهیلات 4 میلیون تومانی برای خرید این خودرو بهره‌مند می‌شوند. بازپرداخت این تسهیلات نیز در قالب 3 چک 4 ماهه خواهد بود.

سایپا برای آن دسته از مشتریانی که قصد خرید نقدی محصولاتش را دارند، شرایط فروش ویژه‌ای برقرار کرده که البته با حذف دو مدل خودروی تیبا، این بار شاهد عرضه دو خودرو هستیم. البته با توجه به قیمت بازار و شرایط فروش قبلی، احتمالا با استقبال خوبی روبرو نخواهد شد. گفتنی است که سایپا در حالی خودروی ساینا را به صورت نقدی می‌فروشد که در هفته‌های گذشته این خودرو را به صورت روزانه و با تسهیلات 10 میلیون تومانی نیز با مشکلات فراوانی فروخته بود!

سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش نقدی این شرکت:

 • اولین خودروی عرضه شده در بخش فروش نقدی، کیا سراتو 2000 است که با قیمت 295 میلیون تومان به صورت نقدی قابل خرید خواهد بود.
 • دومین محصول ارائه شده در شرایط فروش نقدی، ساینا با رینگ فولادی است که با قیمت 55 میلیون و 943 هزار تومان قابل خرید است.
 • سومین محصول ارائه شده در این شرایط فروش، ساینا با رینگ آلومینیومی است که با قیمت 58 میلیون 943 هزار تومان قابل سفارش است.

محصولات رنو سایپا شرایط فروش فوری سایپا سایت ثبت نام سایپا قیمت حواله سایپا برلیانساین شرایط فروش سایپا چند وقتی است که با محصولات این چنینی عرضه می‌شود و تغییر قیمت خاصی در آنها ایجاد نشده است. این در حالی است که طبق مصاحبه مسئولین بایستی قیمت‌گذاری خودروها بر اساس حاشیه بازار باشد که قطعا این‌طور نیست!

شرایط و جزئیات ثبت سفارش در این فروش گروه سایپا

 • محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال خواهد بود و طبق جزئیات اعلامی از سوی این شرکت، آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال 97 تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • با توجه به اینکه محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود خواهد داشت، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
 • با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نخواهد بود.
 • امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
 • با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • درگاه پرداخت بانکی این شرکت در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
 • به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
 • پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
 • ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت 20 درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت خواهد بود.
 • ثبت سفارش برای خودرها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
 • همچنین چک‌های دریافتی در فروش اقساطی صرفا از چک‌های طرح صیاد خواهد بود.
 • گفتنی است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپا

مشکلات اخیر مربوط به ورود قوه قضاییه و از سوی دیگر مشکلات مربوط به تولید محصولات در این گروه خودروساز بسیار زیاد شده و به نظر نمی رسد که به این زودی ها شاهد ثبات در شرکت سایپا باشیم ولی به هر حال به منظور تعادل بازار و تامین نیاز مشتریان وارد عمل شده است که باید دید وضعیت به چه نحوی پیش خواهد رفت.

مشکل توقف تولید خودروهایی مثل رنو و برلیانس و زیان‌های بسیاری که از این ناحیه به سایپا وارد شده از یک سو و عدم استقبال مشتریان از خودروهای موجود این شرکت مانند ساینا و سراتو نیز از سوی دیگر باعث شده تا مسئولین سایپا مورد هجمه مسئولین و مردم قرار گرفته و اولتیماتوم‌هایی از سوی نهادهای ذیربط به این شرکت داده شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.