جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (26 شهریور 98)

گروه سایپا که در تابستان سال جاری فعال‌ترین شرکت در زمینه عرضه خودرو و شرایط فروش نقد و اقساط بوده است، با مشکلات تولید روبرو بوده و علیرغم این شاهد عرضه شرایط فروش جدیدی از سوی این خودروساز هستیم! جزئیات این شرایط فروش نشان می‌دهد که سایپا قصد تغییر در جزئیات آن به نفع مشتریان نداشته و کماکان خبری از قیمت حاشیه بازار نیست!

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای جزئیات مربوط به جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولاتش را اعلام کرد. مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از صبح فردا به سایت رسمی فروش این شرکت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایند.

سراتو سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

 • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، سایپا 151 است که با قیمت نقدی 40 میلیون و 313 هزار تومان قابل سفارش بوده و مشتریان از تسهیلات 4 میلیون تومانی برای خرید این خودرو بهره‌مند می‌شوند. بازپرداخت این تسهیلات نیز در قالب 3 چک 4 ماهه خواهد بود.
 • دومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، تیبا صندوق‌دار با رینگ فولادی است که مشتریان از تسهیلات 5 میلیون تومانی برای خرید آن بهره‌مند می‌شوند.
 • سومین محصول نیز خودروی تیبا صندوق‌دار به رینگ آلومینیومی است که مشتریان با قیمت کل 46 میلیون و 443 هزار تومان سفارش خود را ثبت می‌کنند که 5 میلیون تومان از این مبلغ به عنوان تسهیلات به مشتری اعطا می‌گردد.

سایپا برای آن دسته از مشتریانی که قصد خرید نقدی محصولاتش را دارند، شرایط فروش ویژه‌ای برقرار کرده که البته با حذف دو مدل خودروی ساینا، که برای اولین بار است به طور کلی از شرایط فروش این شرکت حذف شده، این بار شاهد عرضه سه خودرو هستیم. البته با توجه به قیمت بازار و شرایط فروش قبلی، احتمالا با استقبال خوبی روبرو نخواهد شد. گفتنی است که سایپا در حالی خودروی تیبا را به صورت نقدی می‌فروشد که فروش‌های مختلف ساینا ثمربخش نبود و شنیده‌ها حاکی از این است که مشتریان علاقه‌ای به خرید نقدی این محصولات ندارند.

سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش نقدی این شرکت:

 • اولین خودروی عرضه شده در بخش فروش نقدی، کیا سراتو 2000 است که با قیمت 295 میلیون تومان به صورت نقدی قابل خرید خواهد بود.
 • دومین محصول ارائه شده در شرایط فروش نقدی، تیبا با رینگ فولادی است که با قیمت 43 میلیون و 443 هزار تومان قابل خرید است.
 • سومین محصول ارائه شده در این شرایط فروش، تیبا با رینگ آلومینیومی است که با قیمت 46 میلیون 443 هزار تومان قابل سفارش است.
 • چهارمین محصول ارائه شده در این شرایط فروش، وانت نیسان بنزینی با لاستیک رادیال است که با قیمت 70 میلیون و 135 هزار تومان قابل سفارش خواهد بود.

محصولات رنو سایپا شرایط فروش فوری سایپا سایت ثبت نام سایپا قیمت حواله سایپا برلیانساین شرایط فروش سایپا چند وقتی است که با محصولات این چنینی عرضه می‌شود و تغییر قیمت خاصی در آنها ایجاد نشده است. این در حالی است که طبق مصاحبه مسئولین بایستی قیمت‌گذاری خودروها بر اساس حاشیه بازار باشد که قطعا این‌طور نیست!

شرایط و جزئیات ثبت سفارش در این فروش گروه سایپا

 • محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال خواهد بود و طبق جزئیات اعلامی از سوی این شرکت، آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال 97 تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • با توجه به اینکه محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود خواهد داشت، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
 • با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نخواهد بود.
 • امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
 • با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • درگاه پرداخت بانکی این شرکت در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
 • به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
 • پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
 • ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت 20 درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت خواهد بود.
 • ثبت سفارش برای خودرها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
 • همچنین چک‌های دریافتی در فروش اقساطی صرفا از چک‌های طرح صیاد خواهد بود.
 • گفتنی است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپا

گروه خودروسازی سایپا البته در یکماه اخیر با مشکلاتی از جمله ورود نهاد قضایی به سطح مدیریتی خود روبرو بوده که به سایر مشکلاتش افزوده شد. از سوی دیگر اینکه این خودروساز با فشار وزارت صنعت و مجلس برای بهبود وضعیت عملکردی خود روبرو بوده است!

همچنین سایپا در تحویل خودروهای فروخته شده در طرح‌های فروش قبلی دچار مشکل شده و بدقولی این شرکت باعث شده تا بازار آزاد تاثیر کمتری گرفته و روند نزولی قیمت‌ها کندتر بشود. از طرف دیگر اینکه گروه سایپا در تولید خودروهای خانواده رنو و برلیانس نیز مشکل داشته و در حال حاضر هزاران متشری در انتظار دریافت خودروهایی هستند که چندین ماه از موعد تحویلشان گذشته است! به نظر می‌رسد که با این وجود استقبال از شرایط فروش فعلی نیز آن‌چنان که سایپا انتظار آن را دارد، نبوده و تیبا نیز به سرنوشت بدفروشی ساینا دچار گردد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.