جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (31 شهریور 98)

بازار خودروهای داخلی علی‌الخصوص در زمینه محصولات سایپا متعادل شده و گزارش‌ها از بازار نشان می‌دهد که در صورت عدم رخداد جدید در بازار، احتمالا قیمت‌ها روند نزولی خود را ادامه داده و به زودی شاهد هم قیمت شدن محصولات سایپا در بازار و کارخانه خواهیم بود.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش محصولات خود رونمایی کرد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت، سفارش خود را ثبت کرده و در موعد مشخص شده اقدام به تحویل گرفتن خودرو نمایند.

سراتو سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

 • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، سایپا 151 است که با قیمت نقدی 40 میلیون و 313 هزار تومان قابل سفارش بوده و مشتریان از تسهیلات 4 میلیون تومانی برای خرید این خودرو بهره‌مند می‌شوند. بازپرداخت این تسهیلات نیز در قالب 3 چک 4 ماهه خواهد بود.
 • دومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، تیبا صندوق‌دار با رینگ فولادی است که مشتریان از تسهیلات 5 میلیون تومانی برای خرید آن بهره‌مند می‌شوند.
 • سومین محصول نیز خودروی تیبا صندوق‌دار به رینگ آلومینیومی است که مشتریان با قیمت کل 46 میلیون و 443 هزار تومان سفارش خود را ثبت می‌کنند که 5 میلیون تومان از این مبلغ به عنوان تسهیلات به مشتری اعطا می‌گردد.

سایپا برای آن دسته از مشتریانی که قصد خرید نقدی محصولاتش را دارند، شرایط فروش ویژه‌ای برقرار کرده که صرفا یک خودرو را عرضه نموده و خودروهای تیبا و ساینا را از این شرایط حذف کرده است. گفتنی است که این شرکت در حالی مدتی است که از عرضه ساینا سر باز می‌زند که به نظر می‌رسد بازار این خودرو بدون متعادل کننده مانده و به زودی شاهد بهم ریختگی در این بازار نیز خواهیم بود!

سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش نقدی این شرکت:

 • تنها خودروی عرضه شده در بخش فروش نقدی، کیا سراتو 2000 است که با قیمت 295 میلیون تومان به صورت نقدی قابل خرید خواهد بود. گفتنی است که این شرکت در حالی اقدام به عرضه این خودرو با قیمت مذکور می‌کند که چند وقتی است فروش این خودرو مورد استقبال مشتریان قرار نمی‌گیرد! وضعیت جالب‌تر می‌شود وقتی بدانیم که عدم استقبال مردم در حالی است که سایپا به زودی خط تولید این خودرو را متوقف خواهد کرد!
 • گفتنی است که این شرکت در حالی صرفا از عرضه یک محصول خبر داده است که در روزهای گذشته شاهد عرضه خودروهای تیبا و ساینا در این بخش بودیم و مشخص نیست که چرا باید این دو خودرو از شرایط فروش نقدی این گروه خودروساز حذف گردد!

محصولات رنو سایپا شرایط فروش فوری سایپا سایت ثبت نام سایپا قیمت حواله سایپا برلیانساین شرایط فروش سایپا چند وقتی است که با محصولات این چنینی عرضه می‌شود و تغییر قیمت خاصی در آنها ایجاد نشده است. این در حالی است که طبق مصاحبه مسئولین بایستی قیمت‌گذاری خودروها بر اساس حاشیه بازار باشد که قطعا این‌طور نیست!

شرایط و جزئیات ثبت سفارش در این فروش گروه سایپا

 • محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال خواهد بود و طبق جزئیات اعلامی از سوی این شرکت، آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال 97 تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.
 • با توجه به اینکه محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود خواهد داشت، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.
 • با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر 18 سال امکان پذیر نخواهد بود.
 • امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.
 • با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.
 • درگاه پرداخت بانکی این شرکت در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت time.ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.
 • به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.
 • پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.
 • ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت 20 درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت خواهد بود.
 • ثبت سفارش برای خودرها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.
 • همچنین چک‌های دریافتی در فروش اقساطی صرفا از چک‌های طرح صیاد خواهد بود.
 • گفتنی است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در 18 ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپا

گروه خودروسازی سایپا را می‌توان از جمله شرکت‌هایی دانست که بسیار بدشانس بوده و علیرغم اقدامات فراوان در تولید بعضی از محصولات، به دلیل تحریم‌های انجام شده و قطع همکاری شرکت‌های بزرگ، دچار مشکلات زیادی شده و تعهدات بسیار زیادی را در بخش رنو و برلیانس بلاتکلیف گذاشته است! این در حالی است که عملا تقصر آن‌چنانی نیز متوجه خودروساز نیست و مشتریان نیز طبیعتا به این شرکت اعتماد کرده‌اند و ایشان نیز مقصر نیستند.

گفتنی است که طبق اخبار و شنیده‌ها از خودروسازان کشور علی‌الخصوص گروه خودروسازی سایپا به زودی عرضه هزاران خودرو از خودروهای انبار شده انجام خواهد شد و تاثیر بسزایی در بازار آزاد خودروهای داخلی خواهد داشت ولی طبیعتا این اخبار خریداران را نیز به ترس می‌اندازد. بسیاری از خریداران در حال حاضر با این تصور که به زودی بازهم با قیمت‌های پایین‌تر امکان خرید خواهند داشت، دست از خرید کشیده‌اند و از سوی دیگر آن دسته از خریدارانی که به قصد کسب سود وارد این معامله می‌شدند نیز با ضرر و زیان‌های زیاد از بازار خارج شده‌اند، حالا باید دید که آیا این شرایط فروش مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.