جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات برند چری مدیران‌خودرو (مهر 98)

بازار خودروهای چینی این روزها اوضاع خوبی نداشته و محصولات خودروسازانی مانند مدیران خودرو خریداران کمی دارد. به همین دلیل این خودروساز وارد عمل شده و برای دومین بار در 3 ماه اخیر اقدام به ارائه شرایط فروش نقد و اقساط با تسهیلات قابل توجه نموده است.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی مدیران خودرو که متولی برند چینی چری در کشورمان محسوب می‌شود و در یکسال اخیر افزایش قیمت‌های زیادی در محصولاتش داشته است، در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولاتش خبر داد. این شرکت خودروساز اعلام کرده که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از فردا با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر کشور اقدام به ثبت سفارش نمایند.

مدیران خودرو از هر اقدامی برای فروش محصولاتش استفاده می‌کند که از جمله این روش‌ها اعطای تسهیلاتی است که بازه پرداخت اقساط آن از 12 تا 60 ماه امکان‌پذیر است. همچنین باید بدانید که این تسهیلات با نرخ 21 درصد ارائه شده و مشتریان از خدمات رایگانی که در جزئیات و شرایط مطرح شده نیز بهره‌مند می‌شوند. گفتنی است خودروهای چینی چند وقتی است که به شدت با افت قیمت روبرو شده‌اند و شرکت‌های مونتاژ کننده این محصولات با مشکلات فراوانی در فروش خودروهایشان مواجه هستند. مدیران خودرو از جمله شرکت‌های مونتاژکننده خودروهای چری است به شدت در زمینه قیمت‌گذاری محصولاتش مورد انتقاد کاربران است!

شرایط فروش اقساطی مدیران‌خودرو برای محصولات MVM و چری

  • خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش به صورت تحویل فوری (30 روز کاری) قابل سفارش خواهند بود.
  • بیمه بدنه برای تمامی خودروهای فروخته شده در این طرح الزامی بوده و هیچ خودرویی بدون این بیمه واگذار نخواهد شد. هزینه بیمه بدنه نیز از مشتری اخذ خواهد شد.
  • خودروهای فروخته شده در این طرح، در رهن شرکت مدیران خودرو خواهد بود و به محض اتمام اقساط تسهیلات، سند خودروها آزاد خواهد شد.
  • چک‌های دریافتی از مشتریان صرفا از چک‌های طرح صیاد خواهد بود.
  • حواله صادر شده برای مشتری تا 72 ساعت معتبر خواهد بود و در صورت عدم واریز وجه پیش پرداخت خودرو این حواله باطل خواهد شد.
  • این شرکت اعلام کرده است که خودروهای فروخته شده در این طرح دارای گارانتی 3 ساله یا 60 هزار کیلومتر کارکرد است که هر کدام از این موارد فرا برسد، محاسبه خواهد شد.
  • ثبت سفارش مشتریان صرفا از محل رنگ‌های قابل انتخاب بوده و مشتریان قادر به انتخاب رنگ‌های دیگر نخواهند بود.
  • هزینه مربوط به بیمه شخص ثالث تمامی خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش بر عهده شرکت خودروسازی مدیران‌خودرو خواهد بود و هزینه‌ای از مشتری اخذ نمی‌شود.
  • سرویس اولیه کلیه خودروهای فروخته شده در این طرح رایگان بوده و هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.

مدیران خودرو چری تیگو7

گفتنی است که مدیران خودرو در روزهای اخیر با یک چالش بزرگ به نام کمتر بودن قیمت محصولات در بازار آزاد نسبت به کارخانه روبرو بوده و این موضوع برای این شرکت تکراری است! اما وضعیت محصولات این شرکت در بازار در حال حاضر بسیار وخیم بوده و عملا خرید از کارخانه گران‌تر از خرید بازار برای مشتری تمام می‎‌شود! حالا باید دید که مشتریان از این شرایط فروش استقبال خواهند کرد یا نه!؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.