تکلیف شکایات مردم از ایران‌خودرو و سایپا چه می‌شود؟

ماجرای بدقولی شرکت‌های خودرویی به یکی از مشکلات پیچیده اقتصادی کشور تبدیل شده که بعضی از آنها به دلایل غیرعمدی و صرفا متاثر از وضعیت اقتصادی کشور در یک سال اخیر بوده و با شکایات مردمی روبرو شده است. ولی در مقابل بعضی از شرکت‌ها نیز با سو استفاده از وضعیت موجود، عرصه را برای کلاهبرداری‌های خود مناسب دیده و به قول معروف، تر و خشک را باهم سوزاندند!

به گزارش چرخان، محمدعلی اسفانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در مصاحبه‌ای گفت: شکایات زیادی به سازمان تعزیرات رسیده که عدد این شکایت به 17 هزار مورد می‌رسد. از این تعداد شکایت چیزی در حدود 10 هزار پرونده به صدور حکم رسیده و 7 هزار پرونده در حال بررسی است. در بسیاری از این شکایات، رضایت شاکی جلب شده ولی بسیاری از این شکایت‌ها از شرکت‌هایی بوده که بیشتر از امکانات تولیدیشان، اقدام به فروش خودرو کردند.

وی در ادامه افزود: با 5 خودروسازی که شکایات زیادی از آنها شده جلساتی برگزار کردیم تا آنها رضایت مشتریان را جلب کنند. ایران‌خودرو و سایپا نیز در حال تحویل تعهدات خود هستند و سایر شرکت‌ها نیز با ما توافقاتی داشته‌اند. به طور کلی شرکت‌ها باید با پرداخت مبالغ سود سپرده و سایر موارد قانونی، سعی خود را برای کسب رضایت مردم به کار گیرند.

 

2 دیدگاه
 1. محسن می گوید

  تورابه قرآن به فکرسروسامان دادن قیمتهای نجومی این۲شرکت باشین بازطی چندروزپیش تاالان خودروگران شده

   
 2. سیده می گوید

  هشت ماه پیش ثبت نام کردم فروش فوری قرار بوده یک ماه تحویل بده اما هنوز تحویل نداد الان شیش ماه دیرکرده داره ماشین تیبا دوگانه سوز…..
  این سایپا چه شرکتی که انقدر داره ظلم مردم میکن..
  همه زندگی من این ماشین بوده..
  تو را خدا یکی به داد ما برس…….

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.