لیست خودورهای تشریفاتی اجاره ای

در مراسم خاص و رسمی گاهی ممکن است نیاز داشته باشید تا با یک ماشین لوکس و گران قیمت وارد شوید. مراسمی مثل عروسی، مهمانی های رسمی، بدرقه و یا استقبال از مسافران و شخصیت های مهم و … همگی نیازمند استفاده از ماشین های لوکس و تشریفاتی هستند. قطعا دیده اید که برای استقبال یا بدرقه یک شخصیت مهم از ماشین پراید استفاده نمی کنند، تا جایی که امکان داشته باشد از ماشین های خارجی یا لوکس بهره می برند. ولی متاسفانه همه افراد توانایی مالی برای خرید چنین خودرو هایی را ندارند پس بهترین راه اجاره خودرو تشریفاتی است.

برای اجاره خودرو های تشریفاتی به کجا باید مراجعه کنیم؟

موسسه های زیادی هستند که خودرو تشریفاتی و لوکس را کرایه می دهند. به هنگام عقد قرارداد باید کاملا تمامی بند های آن را مطالعه کنید تا در آخر زیانده نشوید. معمولا افرادی که روزانه می خواهند از ماشین های تشریفاتی استفاده کنند سعی می کنند از گزینه اجاره خودرو بدون راننده استفاده کنند. که در این صورت هر گونه خسارت وارد شده در اثر هر گونه سانحه ای از دوش شخص برداشته شده و مسئولیت کامل آن با راننده خواهد بود .

پس قبل از آن که بخواهید خودروی مورد علاقه تان را اجاره کنید به این فکر کنید که موسسه مورد نظر دارای بند های مختلفی در عقد قرار داد خود باشد. هم چنین وجود بیمه شخص ثالث یکی از بند های اصلی و مهم اجاره خودرو است.

لیست خودرو های تشریفاتی اجاره ای

زمانی که حرف از اجاره خودرو تشریفاتی می شود، ذهن همه ما سمت خوردوهای لوکس و گران قیمت خارجی می رود، اما این طور نیست، در لیست خودروهای تشریفاتی اجاره ای اتومبیل های ایرانی مانند پرشیا و 206 صندوق دار مشاهده می کنیم که برای افرادی که نمی خواهند هزینه زیادی کنند، مناسب تر است. برای اجاره ماشین های ایرانی می توانید بدون راننده نیز ماشین درخواست کنید که هزینه آن به نسبت کمتر از خودرو همراه راننده است.

اما در کنار خودروهای ایرانی، اتومبیل های خارجی مانند مرسدس بنز، پورشه، تویوتا لندکروز و هیوندای هم به چشم می خورد که بیشتر در مراسم های عروسی و استقبال از شخصیت های مهم از این ماشین ها استفاده می کنند. البته این نکته را هم در نظر داشته باشد که در مورد برخی از ماشین های لوکس و گران قیمت امکان استفاده بدون راننده نیست و حتما باید با راننده آن را اجاره کنید.

اگر می خواهید در طول استفاده از ماشین اجاره ای خود زمان خوشی را سپری کنید، بدون اینکه استرس خرابی یا تصادف را داشته باشید بهتر است از ماشین های اجاره ای با راننده استفاده کنید.

با اتو زرین بهترین تجربه رانندگی با ماشین های لوکس را داشته باشید!

مجموعه کرایه ماشین اتو زرین یکی از موسسه های معتبر در زمینه کرایه ماشین همراه یا بدون راننده است که تمامی خودروهای کرایه ای آن از نوع ماشین های لوکس هستند. نکته قابل توجه این است که اتو زرین ارزان ترین اجاره خودرو در تهران است که اتومبیل های خود را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه به مشتریان عزیز کرایه می دهد.

در هر نقطه از ایران که باشید می توانید از مجموعه کرایه ماشین اتو زرین خدمات دریافت کنید. هم چنین این مجموعه برای رفاه حال مشتریان خود دارای پشتیبانی 24 ساعته بوده که یکی از خدمات آن ها تعمیرات خودرو در محل است. علاوه بر این بیمه شخص ثالث از مزایای استفاده از این مجموعه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر کلمه اجاره خودرو اتوزرین را در گوگل سرچ کنین و وارد سایت این مجموعه شوید.

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و چرخان در تهیه آن نقشی نداشته است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.