جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات سایپا ویژه 20 آبان 98

هفته گذشته با وجود فعالیت نسبتا خوب خودروسازان در بازار خودرو شاهد بهم ریختگی بودیم و قیمت‌ها روند متفاوتی داشتند. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان معتقدند که ارائه شرایط فروش فوری از سوی خودروسازان یک امر ضروری بوده و سایپا و ایران‌خودرو نباید دست از این کار بردارند چرا که قطعا تلاطم عجیبی در بازار ایجاد می‌کند.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش فوری نقد و اقساط محصولات خود خبر داد. مشتریانی که متقاضی خرید این محصولات هستند، بایستی به سایت رسمی فروش این شرکت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایند. گفتنی است که این شرایط فروش در حالی است که به نظر می‌رسید خودروهای دیگری نیز به مشتریان متقاضی خرید عرضه گردد که اینطور نبوده و باید دید که واکنش بازار چگونه خواهد بود!

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

این رو هم بخون:
 • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز،سایپا 131 است که با قیمت 37 میلیون و 500 هزار تومان به مشتریان عرضه شده و همچنین تسهیلات 4 میلیون تومانی برای خریداران در نظر گرفته شده است. بازپرداخت اقساط این تسهیلات به صورت 3 چک 4 ماهه خواهد بود. زمان تحویل این خودرو 30 روز کاری عنوان شده است.
 • دومین خودروی عرضه شده توسط گروه سایپا، سایپا 111 است که با قیمت 39 میلیون و 800 هزار تومان به مشتریان عرضه شده و تسهیلات 4 میلیون تومانی برای آن عرضه می‌گردد. شرایط بازپرداخت اقساط این تسهیلات همانند خودروی قبلی بوده و مشتریان صرفا از رنگ‌های عرضه شده قابلیت سفارش خواهند داشت. زمان تحویل این خودرو 30 روز کاری عنوان شده است.

لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

2 دیدگاه
 1. سعید می گوید

  سلام چه جوری پیش فروش دارند من پارسال پول ریختم هنوزم ماشین نگرفتم

   
 2. ایمان می گوید

  لعنت بر گران فروش تاوان پس میدید

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.