تصاویر رسمی کابین کوییک آر R منتشر شد

کوییک آر R یکی از جدیدترین محصولات شرکت سایپا به شمار می‌رود و حالا قرار است با تغییراتی در پارس خودرو تولید شود. Quik-Rسایپا با انتشار تصاویری از کابین این خودرو طراحی داخلی کوییک آر ( R ) را به نمایش گذاشته است. در داخل خودرو نیز به همانند بیرون از تریم قرمز استفاده شده تا نمای داخلی نیز به همانند بیرون حالت اسپورت‌تری پیدا کند. صندلی خودرو هم تریم دورنگ دارد و از رنگ قرمز در آن استفاده شده است.عکس-داخل-و-کابین کوییک آربرای رنگ بندی بیرونی قرار است تا شرکت پارس خودرو کوییک آر (R) را با ترکیب رنگ سفید-قرمز، سفید-مشکی، قرمز-مشکی و مشکی-قرمز عرضه کند.

10 دیدگاه
 1. Genius می گوید

  کل فرق کوئیک با ساینا دنده تو گیربکس اتو و فرمون برقی و پشت آمپر جدید و مانیتورش خلاصه میشد که الآن همه حذف شده و من در این شرایط ساینا رو بخاطر سدان بودنش ترجیح میدم به کوئیک!

   
 2. ابیرام می گوید

  من خودم ساینا صفر دارم ولی از کوییک بیشتر خوشم میاد چون با پول کم ماشین اسپورت خوبیه به نظرم مخصوصا اکه دو رنگ باشه احتمالا ساینا رو بفروشم یه کوییک آر بگیرم
  درسته که ساینا سدان هست ولی کوییک هم محفظه صندوق عقبش کم نیس.
  باتشکر

   
 3. علی می گوید

  دقت کردین رودری ها و غربلیک فرمانش از ماتیز ۲۰ سال پیش الگو برداری شده!!!!؟

   
 4. رسول خانی می گوید

  سلام.دوست من کوئیک بهتره وبه شاسی نزدیکتره خوش رخه.. من ۱۳۰۰ تا سوارشدم راضی هستم.بدک نیست. خوبه خوب.چکار کنیم.اینم شاسی طبقه ضعیفه.ماشین مهربونیه…..

   
 5. محمد می گوید

  لامصب حداقل کنترل صوتی رو روی فرمونش میذاشتی که به انگیزه برای خریدار بذاری

   
 6. ح.م می گوید

  دوستان کوییک موتوری چطوره سربالایی کم نمیاره تو سبقت و….از پراید دیگه بالاتره آره؟

   
 7. ح.م می گوید

  کوییک ار مگه ضبط روشه؟

   
 8. رضا کوبیک می گوید

  ماشین خیلی خوبی است من دارم

   
 9. ناشناس می گوید

  سلام بنظرم ماشین خیلی خوبیه من دارم ۱۴ هزار سوار شدم خیلی خوبه کوئیک ار هست الانم میفروشم اس بخرم ولی اتوماتیکش خیلی مهشره فقط اینجا اس میزنی عکس ار میاره کسی اس خریده میدونه چجوری عکس واسم بفرسته

   
 10. ناشناس می گوید

  توسایت دیوار عکسش پره، از یوزپلنگ ایرانی الهام گرفته

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.