Take a fresh look at your lifestyle.

شرایط فروش نقدی محصولات چری مدیران خودرو 6 آذر 98

بازار خودروهای چینی در هفته اخیر همراه با افزایش قیمت ایجاد شده در سایر بازارها شاهد گرانی‌هایی بودند که البته این گرانی در برخی از محصولات هنوز باعث نشده تا قیمت کارخانه و بازار یکی شود. از جمله شرکت‌هایی که حالا از وضعیت پیش آمده در بازار استفاده کرده و وارد عمل شده، شرکت مدیران خودرو است که شرایط فروش نقدی جدیدی را برای محصولات چری خود اعلام نموده است.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی مدیران خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش نقدی محصولات چری خود خبر داد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌های این شرکت در سرتاسر کشور اقدام به ثبت سفارش نمایند. گفتنی است که طبق اطلاعات موجود از این شرکت، ظرفیت خاصی برای این طرح فروش در نظر گرفته شده و به محض اتمام ظرفیت، مبادی ثبت سفارش بسته خواهد شد.

خودروهای عرضه شده از برند چری

شرایط فروش نقدی مدیران‌خودرو برای محصولات چری

  • خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش به صورت تحویل فوری قابل سفارش خواهند بود.
  • حواله صادر شده برای مشتری تا 72 ساعت معتبر خواهد بود و در صورت عدم واریز وجه پیش پرداخت خودرو این حواله باطل خواهد شد.
  • این شرکت اعلام کرده است که خودروهای فروخته شده در این طرح دارای گارانتی 3 ساله یا 60 هزار کیلومتر کارکرد است که هر کدام از این موارد فرا برسد، محاسبه خواهد شد.
  • ثبت سفارش مشتریان صرفا از محل رنگ‌های قابل انتخاب بوده و مشتریان قادر به انتخاب رنگ‌های دیگر نخواهند بود.
  • هزینه مربوط به بیمه شخص ثالث تمامی خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش بر عهده شرکت خودروسازی مدیران‌خودرو خواهد بود و هزینه‌ای از مشتری اخذ نمی‌شود.
  • سرویس اولیه کلیه خودروهای فروخته شده در این طرح رایگان بوده و هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.