جدیدترین شرایط پیش فروش انواع محصولات ایران‌خودرو ویژه آذر 98

بهم ریختگی بازار خودروهای داخلی و افزایش قیمت در بسیاری از محصولات باعث شده تا انتظارات از خودروسازان برای افزایش عرضه محصولات بیش از پیش شود. در همین راستا شاهد شرایط پیش فروش جدیدی از سوی گروه خودروسازی ایران‌خودرو هستیم که بسیاری از محصولات این شرکت را شامل شده و با موعد تحویل سال آینده به مشتریان عرضه می‌شود.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات خود رونمایی کرد که این طرح فروش از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و طیف عظیمی از محصولات پرطرفدار این خودروساز را در بر دارد. مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت ثبت سفارش نمایند.

گفتنی است که گروه ایران‌خودرو در حالی از این شرایط پیش فروش رونمایی می‌کند که در بحث تحویل بسیاری از خودروهای دچار مشکل بوده و اهالی بازار می‌گویند که تا تعهدات این شرکت به روز نشود، این شرایط فروش‌ها تاثیر آن‌چنانی نخواهند داشت. البته این موضوع توسط مسئولین این خودروساز به طور کلی رد شده است.

پژو 207 صندوقدار ایران‌خودرو

گفتنی است که این شرایط پیش فروش از ساعت 11 صبح روز 9 آذر ماه سال جاری در معرض خرید مشتریان قرار خواهد گرفت و با توجه به ظرفیت محدود تعیین شده برای هر کدام از خودروها، بدیهی است که پس از تکمیل ظرفیت ثبت نام، سایت بسته خواهد شد. از نکات مهم و تغییر یافته این طرح پیش فروش ایران‌خودرو افزایش سود مشارکت به 18 درصد است که طی یکسال اخیر به مشتریان ارائه نشده بود و حالا جذابیت نسبی نسبت به سپرده‌های بانکی پیدا کرده است.

جزئیات خودروهای عرضه شده و زمان تحویل آنها

مشتریان متقاضی خرید این محصولات باید توجه نمایند که زمان تحویل این خودروها آبان و آذر 99 موکول شده و بدیهی است که هنگام ثبت سفارش باید توجه ویژه به این موضوع وجود داشته باشد. همچنین تغییراتی در رنگ و نوع خودروها اعمال شده است.

جزئیات مربوط به سود مشارکت و سود انصراف تعلق یافته به خودروها

بدیهی است که خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش صرفا با رنگ‌های طرح شده قابل سفارش خواهند بود و همچنین کلیه پیش پرداخت‌ها بایستی از طریق کارت‌های بانکی و درگاه شتاب سایت انجام گیرد.

قابل ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به عرضه شرایط پیش فروش می‌نماید که در موضوع فروش فوری به شدت کند عمل کرده و نسبت به رقیب دیرینه خود با اقدامات بسیار کمتری در حال عمل است. همین کمبود عرضه توسط ایران‌خودرو باعث شده تا وضعیت بازار محصولات این شرکت متلاطم شده و قیمت‌ها نسبت به قیمت کارخانه به شدت فاصله داشته باشد.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

1 نظر
  1. خاطرات دور می گوید

    باید تولید خودروهای کم مصرف و دوگانه سوز مخصوصا پایه گازسوز افزایش یابد وگرنه این خودروها در هر صورت افزایش قیمت را تجربه خواهند کرد. مانند ۲۰۶. تندر ۹۰ سمند ef7 و سمند پایه گازسوز و امثال این خودروهای کم مصرف و اقتصادی

    وگرنه ناگزیر شاهد انفجارهای خود ماشین هایی که غیر استاندارد گازسوز شده اند میباشیم همچنین شاهد انفجار قیمت ماشین های دوگانه سوز کارخانه ایی میباشیم. علی برکت الله

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.