جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات ایران‌خودرو ویژه 12 آذر 98

فروش محصولات خودروسازان با توجه به گرانی‌های اخیر بازار خودروهای داخلی مورد توجه بازار قرار گرفته و این شرکت‌ها نیز فعالیت خوبی در این زمینه داشته‌اند. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به گروه خودروسازی ایران‌خودرو اشاره کرد که پس از طرح پیش فروش اخیر خود، حالا طرحی برای فروش اقساطی 3 محصول خود ارائه کرده که جزئیات آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

به گزارش چرخان، بازار خودروهای داخلی در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت‌های جدیدی بوده و گرانی بعضی از خودروهای متاثر از طرح سهمیه‌بندی سوخت، به همه خودروهای بازار نیز کشیده شده است. در همین راستا گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات خود رونمایی کرد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از ساعت 11 صیح روز 12 آذر ماه سال جاری با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند.

قابل ذکر است که این شرکت در پاییز امسال فعالیت خوبی در زمینه ارائه طرح فروش داشته و به نظر می‌رسد که در صورت ادامه‌دار بودن وضعیت، شاید بازاری متعادل در ماه‌های باقیمانده سال باشیم.

پژو 207 صندوقدار ایران‌خودروخودروهای عرضه شده در این شرایط فروش به شرح زیر است:

  • اولین محصول ارائه شده توسط ایران‌خودرو، پژو پارس تیو5 است که در رنگ‌ سفید عرضه می‌گردد. پیش پرداخت لازم برای این خودرو 70 میلیون و 360 هزار تومان بوده و 10 درصد باقیمانده نیز به صورت تسهیلات به مشتریان عرضه می شود. بازپرداخت تسهیلات ارائه شده به صورت یکساله بوده و امکان بازپرداخت زودتر از موعد نیز نخواهد بود.
  • دومین محصول ارائه شده توسط گروه صنعتی ایران‌خودرو، پارس سال است که در رنگ‌ سفید قابل سفارش خواهد بود. قیمت تعیین شده برای این خودرو 78 میلیون و 338 هزار تومان است که 10درصد از این مبلغ به عنوان تسهیلات یک ساله به مشتریان ارائه می‌گردد.
  • سومین محصول عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 بنزینی است که در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری و مشکی قابل عرضه بوده و با قیمت 63 میلیون و 158 هزار تومان قابل سفارش خواهد بود. البته 10 درصد از مبلغ این خودرو نیز به صورت تسهیلات به مشتریان عرضه می‌شود.
  • این شرایط فروش با تسهیلات 10 درصدی بوده و تسهیلات اعطا شده در دو قسط 6 ماهه از مشتری دریافت می‌گردد. بدین ترتیب بایستی دو چک در تاریخ 15 خرداد 99 و 15 آذر 99 دریافت خواهد شد.

قابل ذکر است که شرایط فروش فوری ایران‌خودرو در حالی انجام می‌شود که بعضی از مشتریان نسبت به تحویل خودروهای ثبت نامی قبلی به شدت معترض بوده و مشخص نیست که مجوزهای جدید برای فروش این شرکت به چه نحوی صادر می‌گردد. حالا باید دید که آیا مشتریان نسبت به این شرایط فروش، اقبال مناسبی نشان خواهند داد و بازار نیز واکنش متناسب خواهد داشت؟

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    عالی بودمرسی حالامن چندین بار امتحان کردم نشدهحالابا راهنمایی شماسریع بعدمیرم

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.