Take a fresh look at your lifestyle.

طرح جدید فروش فوری نقد و اقساط کوییک سایپا (9 دی 98)

فروش فوری ایران‌خودرو و سایپا در روزهای اخیر با حواشی زیادی همراه بوده که از جمله این حواشی نوع محصولاتی است که این شرکت‌ها برای فروش در نظر می‌گیرند و عملا خبری از محصولات پرطرفدار و پرفروش بازار نیست. از جمله این تصمیم گیری‌ها می‌توان به طرح فروش نقد و اقساط جدید سایپا اشاره کرد که اقدام به ارائه خودروی کوییک کرده و خبری از محصولاتی مثل پراید، تیبا و به طور کلی خودروهای دوگانه سوز در این طرح نیست و باید دید که آیا این فروش فوری مورد استقبال قرار می‌گیرد؟

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش فوری یکی از محصولات جدید خود یعنی کوییک خبر داد که در نوع دنده‌ای به مشتریان عرضه می‌شود. از جمله جزئیات قابل بیان در مورد این طرح فروش، استفاده از تسهیلات 3 میلیون تومانی است که در حقیقت کمک چندانی به خریدار نبوده و صرفا برای ترهین سند خودرو به این شرایط فروش افزوده شده است.

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپا

همچنین گفتنی است که گروه سایپا در حالی خبر از این طرح فروش داده که گزارشات واصله به چرخان نشان می‌دهد در تحویل خودروهای فروخته شده قبلی تاخیر داشته و مشخص نیست که چرا سازمان حمایت و دیگر سازمان‌های نظارتی وارد عمل نمی‌شوند و اقدامات این چنینی سایپا و دیگر خودروسازان را مورد بررسی قرار نمی‌دهند.

محصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

  • خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، کوییک دنده‌ای است که با قیمت 61 میلیون و 220 هزار تومان به مشتریان عرضه شده و همچنین تسهیلات 3 میلیون تومانی برای خریداران در نظر گرفته شده است. بازپرداخت اقساط این تسهیلات به صورت 3 چک 4 ماهه خواهد بود. زمان تحویل این خودرو 30 روز کاری عنوان شده است.
  • گفتنی است که موعد تحویل خودرو 30 روز پس از پذیرش خواهد بود و چک‌های دریافتی نیز صرفا بایستی چک فرد خریدار بوده و چک مربوط به اقوام و آشنایان وی مورد قبول نخواهد بود. همچنین صیادی بودن طرح نیز از دیگر شرایط این تسهیلات است.

حالا باید دید که با وضعیت فعلی بازار آزاد و همچنین وضعیت خودروهای معوق این شرکت، این طرح فروش با چه استقبالی روبرو خواهد شد و آیا همان اتفاقات هفته‌های اخیر یعنی اتمام ظرفیت در چند دقیقه، تکرار می‌شود و یا استقبال کمتر خواهد بود! این طرح فروش از ساعت 10 صبح فردا 9 دی در سایت این شرکت فعال شده و به محض اتمام ظرفیت، سایت ثبت نام بسته خواهد شد.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.