جدیدترین شرایط پیش فروش محصولات سایپا ویژه 14 دی 98

پیش فروش محصولات سایپا و ایران‌خودرو که در هفته گذشته از فراوانی بسیار بالایی برخودار بود، در هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت که از جمله آن می‌توان به طرح پیش فروش سایپا برای بسیاری از محصولاتش اشاره کرد. این شرایط پیش فروش که با گستردگی قابل قبولی همراه است، با جزئیات زیر از فردا در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در ادامه فعالیت‌های خود در زمینه ارائه شرایط فروش و پیش فروش محصولات مختلف، شرایط پیش فروش ارائه شده در روزهای گذشته خود را تمدید کرده و خودروهای زیر را با موعدهای گفته شده در معرض ثبت سفارش مشتریان قرار داده است.

گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز افزایش یافته و عدم عرضه بسیاری از محصولات این شرکت باعث نارضایتی‌هایی در بازار شده است.

این رو هم بخون:

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

 • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، کوییک دنده‌ایست که با پیش پرداخت 30 میلیون و 700 هزار تومانی قابل سفارش بوده و موعد تحویل این خودرو هفته چهارم مرداد 99 خواهد بود. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • دومین محصول ارائه شده، کوییک دو رنگ (Quik_R) است که با پیش پرداخت 34 میلیون و 700 هزار تومان و موعد تحویل هفته چهارم مهر و آبان 99 قابل سفارش است. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • سومین خودروی عرضه شده، پیکاپ ریچ است که در قالب طرح‌های پیش فروش نقدی و اعتباری / فروش فوری نقدی و اعتباری قابل سفارش خواهد بود. قیمت خودرو 184 میلیون و 800 هزار تومان بوده و در صورت نیاز به تسهیلات امکان ارائه تسهیلات 5 میلیون تومانی با بازپرداخت یکساله نیز وجود دارد.
 • چهارمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، سایپا 151 است که با پیش پرداخت 18 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن هفته چهارم شهریور 99 تعیین شده است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
 • پنجمین خودروی عرضه شده در این طرح فروشف ساینا دنده‌ایست که با پیش پرداخت 27 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم مرداد و شهریور 99 است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
 • ششمین خودروی عرضه شده این شرکت، تیبا صندوقدار است که با پیش پرداخت 22 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم آبان و آذر 99 است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
 • هفتمین خودروی عرضه شده این شرکت، تیبا2 پلاس است که با پیش پرداخت 28 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم دی 99 است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.

لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟

این شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

13 دیدگاه
 1. ادیبزاده می گوید

  سلام آقای سایپا چراماشینی که ثبت نام کردم بعدازیکسال ودو ماه تکمیل وجه نمی کنید بندهازمشهدنمایندگی کهربایی ثبت نام کردم ایاکسی هست که جواب بنده رابدهد

   
 2. بابک می گوید

  قبلی ها رو دادید؟؟؟؟؟؟؟؟

   
 3. سیده می گوید

  سلام خواهش میکنم این مطالب را انتشار دهید تا یکی به داد ما برس…
  ده ماه پیش فروش فوری سایپا ثبت نام کردم ماشین تیبا دوگانه سوز قرار بوده ۳۰روز تحویل بده اما هنوز تحویل نداد….اخه چقدر صبر کنم.
  چرخان این مطلب را انتشار دهید تا همه بدانند سایپا داره چه ظلم ی میکن

   
 4. علی می گوید

  آقا برین انصراف بدین من انصراف دادم راحت شدم ثبت نام نکنیدبزاریدورشکست بشن

   
 5. علی می گوید

  غلط کردی پیش فروش کنی،،بیا اول تیبا ۱۷ ماه پیش منو بده بعد دوباره شروع کن،،لعنت به شما

   
 6. ناشناس می گوید

  واقعا متاسفم.دیگه دروغگویی به چی میگن.آذر ماه سال پیش ثبت نام کردم.مهرماه هم تکمیل وجه کردم.تا الان پراید ۱۳۱ رو تحویل ندادند.جالب اینجاست همین طوری دارن پیش فروش میکنند.واقعا چرا وقتی از پس تعهدات خودتون بر نمیاید پیش فروش میکنید….

   
 7. ناشناس می گوید

  خدا لعنتتون کنه که ارزوی یه ماشین تمیز وسالم رو دل خیلی از جوونای ما مونده خدا ازتون نگذره

   
 8. حمید می گوید

  سلام دوستان من ۹۷/۱۰ساینا نوشتم قرار بود برج۹۸/۴تحویل بگیرم هنوز خبری نیست ثبت نام نکنید توروز روشن کلاه برداری میکنن چند بار رفت شرکت میگن مردم نمیدونن حواله رو بفروش به همه بگید کسی نخره از این دزد ها ماشین

   
 9. حمید می گوید

  سلام دوستان من ۹۷/۱۰ساینا نوشتم قرار بود برج تحویل بگیرم هنوز خبری نیست ثبت نام نکنید توروز رشن کلاه برداری میکنن چند بار رفت شرکت میگن مردم نمیدونن حواله رو بفروش به همه بگید کسی نخره از این دزد ها ماشین

   
 10. ناشناس می گوید

  هرکی ثبت نام کنه خره

   
 11. ناشناس می گوید

  ااا

   
 12. mohammad می گوید

  ماشینه ۹۷تحویل ندادین داریم میریم تو ۹۹خجالت نمی‌کشین پیش فروش میزارین. سایپا یعنی دزد یه مشت آدمای بی مصرف و کلاه بردار خدا لعنت کنه شمارو.

   
 13. ناصر می گوید

  آقا من یه آشنا دارم تیبا پیش فروش کرده الان شش ماهه از موعدش گذشته ندادن، دیروز دیدمش میگه کوئیک پیش فروش میکنن میرم ثبت نام کنم خوب سود میکنم،عزیزان من از ماست که بر ماست، والسلام

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.