شرایط پیش فروش انواع خودروهای سایپا ویژه 17 دی 98

افزایش قیمت خودروهای داخلی در روزهای اخیر از جمله اتفاقاتی بود که در راستای افزایش نرخ ارز صورت گرفته و پیش بینی‌ها از افزایش بیشتر قیمت‌ها نیز حکایت دارد. اما عملکرد خودروسازان در راستای جلوگیری از این اتفاقات عجیب بوده و هنوز فعالیت قابل توجهی در راستای متعادل کردن عرضه و تقاضا انجام نداده‌اند و صرفا طرح‌های پیش فروش همانند طرح پیش فروشی که در ادامه تقدیم نگاهتان می‌شود، از سوی این دو شرکت ارائه می‌گردد.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در ادامه فعالیت‌های خود در زمینه ارائه شرایط فروش و پیش فروش محصولات مختلف، شرایط پیش فروش ارائه شده در روزهای گذشته خود را تمدید کرده و خودروهای زیر را با موعدهای گفته شده در معرض ثبت سفارش مشتریان قرار داده است. مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از ساعت 10 صبح فردا با مراجعه به سایت رسمی این شرکت، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

گفتنی است که این شرایط فروش و پیش فروش در حالی است که حواشی مربوط به پیش فروش این خودروساز افزایش یافته و عدم عرضه بسیاری از محصولات این شرکت باعث نارضایتی‌هایی در بازار شده است.

این رو هم بخون:

گروه سایپا تحویل خودرو سایپا خودروهای سایپامحصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

 • اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، کوییک دنده‌ایست که با پیش پرداخت 30 میلیون و 700 هزار تومانی قابل سفارش بوده و موعد تحویل این خودرو هفته چهارم مرداد 99 خواهد بود. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • دومین محصول ارائه شده، کوییک دو رنگ (Quik_R) است که با پیش پرداخت 34 میلیون و 700 هزار تومان و موعد تحویل هفته چهارم مهر و آبان 99 قابل سفارش است. سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد تعیین شده و قیمت قطعی خودرو در زمان صدور دعوتنامه مشخص می‌شود.
 • سومین خودروی عرضه شده، پیکاپ ریچ است که در قالب طرح‌های پیش فروش نقدی و اعتباری / فروش فوری نقدی و اعتباری قابل سفارش خواهد بود. قیمت خودرو 184 میلیون و 800 هزار تومان بوده و در صورت نیاز به تسهیلات امکان ارائه تسهیلات 5 میلیون تومانی با بازپرداخت یکساله نیز وجود دارد.
 • چهارمین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، سایپا 151 است که با پیش پرداخت 18 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تحویل آن هفته چهارم شهریور 99 تعیین شده است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
 • پنجمین خودروی عرضه شده در این طرح فروشف ساینا دنده‌ایست که با پیش پرداخت 27 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم مرداد و شهریور 99 است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
 • ششمین خودروی عرضه شده این شرکت، تیبا صندوقدار است که با پیش پرداخت 22 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم آبان و آذر 99 است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.
 • هفتمین خودروی عرضه شده این شرکت، تیبا2 پلاس است که با پیش پرداخت 28 میلیون و 700 هزار تومان قابل سفارش بوده و موعد تعیین شده برای این خودرو، هفته چهارم دی 99 است. شرایط سود مشارکت و انصراف و همچنین قیمت قطعی این خودرو مشابه خودروهای قبلی است.

لازم به ذکر است که این شرکت در حالی اقدام به فروش فوری محصولاتش می‌کند که در حال حاضر بسیاری از تعهدات سال قبل خود را نیز عملی نکرده و فروش فوری‌های حدید این شرکت نیز با تعویق بسیار زیاد ایفا می‌گردد. حالا باید دید که با توجه به این شرایط، محصولات باقیمانده از آخرین طرح فروش این شرکت توسط مشتریان ثبت سفارش می‌شود؟

این شرایط فروش و پیش فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

3 دیدگاه
 1. سیده می گوید

  به خدا قسم .ده ماه پیش فروش فوری ثبت نام کردم ماشین تیبا دوگانه سوز قرار بوده یک ماه تحویل بده اما هنوز تحویل نداد.‌… الان ۹ ماه فقط دیرکرد داره
  تو را خدا انتشار دهید یکی به داد ما برس.

   
 2. ناشناس می گوید

  این موضوع که میگن پیش فروش آغازشدیک بحثی هست که اصلاالکی وبصورت نمادین هستش،مثلامیگن ساعت ۱۰صبح سایت بازمیشه بعددقیقاًساعت۱۰:۴دقیقه سایت تکمیل ظرفیت شدخوب مگه چنین چیزی میشه که وجودداشته باشه بهرحال یکمی ازاین سرداروطن پرست میهن دوست وباغیرت وباتعصب که بی منَت برای کشورمون زحمت میکشیدیادبگیرم که حداقل هرکس مسئول کارخودش باشه ودرکارِخودِش صداقت وحقیقت داشته باشه امیدوارم که این مطلب خدایی ناکرده قصدجسارتی به فردیاافرادی را نشده باشِ، وفقط این مطلب دردِدلِ یک ایرانی بوده که انشاالله کارسازباشِ که ماهمه مون درکارهامون باصداقت کارکنیم

   
 3. مجید می گوید

  متاسفانه شرکت سایپا یکی از دروغ گو ترین شرکت هاست بنده مرداد ماه خودرو تحویل یک ماهه ثبت نام کردم هنوز تحویل ندادند کسی نیست تو این مملکت به داد ما برسد

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.