جدیدترین شرایط پیش فروش ایران‌خودرو ویژه 21 الی 23 دی 98

با افزایش قیمت افسارگسیخته خودروهای داخلی در بازار و انتقادها به عملکرد دو خودروساز بزرگ کشورمان، طرح‌های جدید این شرکت‌ها برای جذب نقدینگی بازار نیز عرضه شده که با توجه به پیش فروش بودن این طرح‌ها، به نظر نمی‌رسد که از تاثیرگذاری چندانی برخوردار باشد. در همین راستا گروه خودروسازی ایران‌خودرو طرح جدید پیش فروش خود را برای 5 محصول رونمایی کرده که جزئیات آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مشتریان متقاضی خرید محصولات این شرکت می‌توانند در روزهای 21 الی 23 دی ماه سال جاری با مراجعه به سایت رسمی این شرکت اقدام به ثبت سفارش کرده و از شرایط پیش فروش جدید این شرکت برای 5 محصول پرطرفدار استفاده نمایند.

حامد محمدی- 6 دلیل برای آنکه پژو 207i بخریممحصولات ارائه شده در این شرایط فروش عبارتند از پژو 207 دستی، دنا پلاس، پژو پارس سال دوگانه سوز، سمند ای اف7 بنزینی و سمند ال ایکس سال بنزینی که حضور یک خودروی دوگانه‌سوز در بین خودروهای ارائه شده از جمله نکات جالب ابن طرح فروش است. از دیگر نکات قابل ذکر پیرامون این طرح فروش تنوع رنگ بسیار بالای خودروهای ارائه شده است که انتخاب را برای مشتریان تسهیل می‌نماید.

تحویل کلیه خودروهای عرضه شده در این شرایط پیش فروش به دی ماه سال آینده موکول شده و همگی خودروها از سود مشارکت 15 درصد و سود انصراف 12 درصد برخوردار می‌شوند. البته دو مدل از خانواده سمند دارای سود مشارکت بالاتری هستند که با توجه به بنزینی بودن آنها، طبیعی است.

جزئیات خودروهای عرضه شده و زمان تحویل آنها

مشتریان متقاضی خرید این محصولات باید توجه نمایند که زمان تحویل این خودروها به دی 99 موکول شده و بدیهی است که هنگام ثبت سفارش باید توجه ویژه به این موضوع وجود داشته باشد. همچنین تغییراتی در رنگ و نوع خودروها اعمال شده است.

جزئیات مربوط به سود مشارکت و سود انصراف تعلق یافته به خودروها

بدیهی است که خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش صرفا با رنگ‌های طرح شده قابل سفارش خواهند بود و همچنین کلیه پیش پرداخت‌ها بایستی از طریق کارت‌های بانکی و درگاه شتاب سایت انجام گیرد. گفتنی است در صورت عدم رعایت هر کدام از مفاد قانونی این طرح پیش فروش، پیش پرداخت مشتری عینا و بدون اضافه شدن سود مشارکت یا انصراف به او بازگردانده خواهد شد که جزئیات این مفاد قانونی در پایان این خبر لینک داده شده است.

گروه خودروسازی ایران‌خودرو در حالی اقدام به عرضه این شرایط پیش فروش کرده که گزارش‌های رسیده به تحریریه چرخان نشان می‌دهد، تاخیرهایی در تحویل محصولات این شرکت به مشتریان وجود داشته و کماکان بسیاری از تعهدات این شرکت در ماه‌های گذشته عملیاتی نشده است. البته وجود برخی از خودروهای مونتاژی در بین این خودروهای معوق نیز قابل ذکر و توجه است.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

2 دیدگاه
  1. خوبان می گوید

    با سلام خدمت ریس وروسای ایران خودرو قانونی گذاشتین برای ثبت نام کسی که در گذشته از ایران خودرو ماشین خریده حق ثبت نام ندارم من ماشین خریدم دچار مشگل شد فروختم هیجده ما حق ثبت نام ندارم پول خرید ماشین ازادهم ندارم تکلیف من چی

     
  2. ناشناس می گوید

    سمند شاسی بلند چی شد خبر ندارید

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.