جدیدترین شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ (دی 98)

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که در خبری اعلام کرده بود قصد پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ دارد، در اطلاعیه‌ای از اصلاح این پیش فروش گفت و مقداری از جزئیات این پیش فروش را تغییر داد. این شرکت در اطلاعیه مذکور، یکی از اساسی‌ترین شروط متقاضیان را برداشت که طبیعتا نشان از عدم استقبال کافی داشته و به جذابیت این شرایط پیش فروش افزوده است.

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که متقاضیان خرید محصول جدید این شرکت یعنی دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ می‌توانند از 24 دی 98 با مراجعه به سایت رسمی این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند. گفتنی است که این شرکت برای محصول فوق، محدودیت ظرفیت در نظر گرفته شده است که به محض اتمام این ظرفیت، مبادی ثبت نام بسته خواهد شد.

پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک بیکی از اساسی‌ترین تفاوت‌های طرح پیش فروش، عدم وجود شرطی به نام لیست 18 ماهه خریداران خودرو از سایپا و ایران‌خودرو است که عملا راه را برای ثبت نام بسیاری از مردم باز می‌کند و مشکل اساسی خرید را حتی برای دلالان و سودجویان بازار باز می‌کند. همچنین از دیگر ویژگی‌های قابل ذکر این بخشنامه، عدم وجود امکان صلح در آن است که در حقیقت امکان انتقال رسمی حواله را برای خریداران اولیه خواهد بست.

بدیهی است که مشتریان بایستی به نوع حقوقی این طرح توجه ویژه داشته باشند که متفاوت از طرح‌های فروش و پیش فروش عادی این خودروساز محسوب می‌گردد. این خودرو در رنگ‌های سفید، نقره‌ای، مشکی و خاکستری به مشتریان عرضه شده و پیش پرداخت لازم برای خرید این خودرو 80 میلیون تومان تعیین شده است.

این خودرو دومین محصول ارائه شده ایران خودرو پس از پژو 207 پاتوراما است که با موعد تحویل سال 1400 به مشتریان فروخته می شود.

موعد تحویل این خودرو از دیگر نکات جالبی است که می توان به آن اشاره کرد که جز معدود خودروهای تحویلی خودروسازان کشورمان در سال 1400 نیز محسوب می‌گردد. طبق اطلاعیه ایران‌خودرو، دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ در موعد تیر تا مهر 1400 قابل تحویل بوده و بدیهی است که مشتریان از سود مشارکت 18 درصد نیز برخوردار می‌شوند. مشتریانی که به هر دلیل اقدام به انصراف از خرید کنند، از سود انصراف 10 درصدی بهره مند می‌شوند که عملا فاصله زیادی با رقم سود مشارکت دارد.

گفتنی است که ایران‌خودرو برای خریداران این خودرو تخفیف دیگری تحت عنوان تخفیف خرید ایرانی در نظر گرفته که از رقم 220 هزار تومان شروع شده و بالاترین تخفیف مربوط به موعد تحویل مهر 1400 و با رقم 720 هزار تومان خواهد بود. قیمت قطعی خودرو مشخص نبوده و در زمان صدور دعوتنامه اقدام به ارائه قیمت قطعی خواهد شد که طبیعتا مشتری بایستی مابه التفاوت اعلامی را به حساب شرکت واریز نماید.

فاصله بالای سود مشارکت و سود انصراف این طرح پیش فروش از جمله نکات جالب توجه آن است.

ثبت نام و دریافت کلمه عبور در سایت فروش اینترنتی از الزامات خرید خواهد بود لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان خرید در بخش‌نامه‌های اعلامی از روز یکشنبه مورخ 8 دی 98 میسر نخواهد بود.

ایران خودرو به خریداران دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ با موعد تحویل تیرماه تخفیفی لحاظ نمی کند.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.