شرایط فروش جدید نقد و اقساط ام وی ام و چری مدیران خودرو ( هفته آخر دی 98)

بازار محصولات چینی بازار خودرو همان‌طور که قبلا نیز گفته شده بود در حال نوسان بوده و عملا شرکت‌های متولی برندهای موجود در بازار نیز با آزادی کامل اقدام به افزایش قیمت محصولاتشان کرده‌اند. این افزایش قیمت محصولات چینی از جمله محصولات چری مدیران خودرو و سایر محصولات بازار، به قدری است که در برخی از موارد حتی خرید از بازار به صرفه‌تر از خرید از کارخانه به نظر می‌رسد!

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی مدیران خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط محصولات خود خبر داد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از امروز با مراجعه به نمایندگی‌های این سرکت در سرتاسر کشور اقدام به ثبت سفارش کرده و از شرایط ویژه این شرکت برای محصولات ام وی ام و چری بهره مند شوند.

مدیران خودرو چری تیگو7گفتنی است که مدیران خودرو برای ایجاد جذابیت بیشتر برای فروش محصولات خود اقدام به ارائه پیشنهادات بهتری در زمینه گارانتی و خدمات پس از فروش کرده که در جزئیات ارائه شده در تصاویر زیر قابل مشاهده است. تمامی خودروهای ارائه شده در این طرح فروش از مدل 98 این خودروساز خواهد بود و تسهیلات ارائه شده توسط مدیران خودرو با بازپرداخت 12 تا 60 ماه قابل دریافت است. از دیگر نکات این طرح فروش حضور خودروی تازه وارد این خودروساز است که البته با موعد تحویل زودتر از سایر محصولات ام وی ام به مشتریان تحویل داده می‌شود.

همچنین موعد تحویل خودروهای عرضه شده متفاوت بوده و بنا بر نوع فروش و همچنین مدل خودرو متفاوت است که در جزئیات مربوط به هر کدام ذکر شده است.

مدیران‌خودرو مدیران خودرو ام وی اممشاهده شرایط فروش نقدی محصولات ام وی ام  ( کلیک کنید )

کلیه خودروهای این سری از محصولات مدیران خودرو به جز محصول تازه وارد این شرکت با موعد تحویل 45 روز کاری به مشتریان تحویل داده می‌شود.

این رو هم بخون:

مشاهده شرایط فروش نقدی محصولات چری ( کلیک کنید )

کلیه محصولات موجود در این بخش با مدل 98 و به صورت تحویل فوری در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

مشاهده شرایط فروش نقد و اقساط محصولات چری ( کلیک کنید )

کلیه محصولات موجود در این شرایط فروش نقد و اقساط با موعد تحویل 30 روز کاری به مشتریان خواهد بود. همچنین تسهیلات مدیران خودرو برای این بخش با بازه 12 تا 60 ماهه بوده و بیمه بدنه نیز برای کلیه خودروها اجباری است.

شرایط فروش اقساطی مدیران‌خودرو برای محصولات چری

 • خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش به صورت تحویل فوری (30 تا 45 روز کاری) قابل سفارش خواهند بود. بدیهی است که خودروهای ناموجود امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.
 • بیمه بدنه برای تمامی خودروهای فروخته شده در این طرح الزامی بوده و هیچ خودرویی بدون این بیمه واگذار نخواهد شد. هزینه بیمه بدنه نیز از مشتری اخذ خواهد شد.
 • خودروهای فروخته شده در این طرح، در رهن شرکت مدیران خودرو خواهد بود و به محض اتمام اقساط تسهیلات، سند خودروها آزاد خواهد شد.
 • حواله صادر شده برای مشتری تا 72 ساعت معتبر خواهد بود و در صورت عدم واریز وجه پیش پرداخت خودرو این حواله باطل خواهد شد.
 • این شرکت اعلام کرده است که خودروهای فروخته شده در این طرح دارای گارانتی 3 ساله یا 60 هزار کیلومتر کارکرد است که هر کدام از این موارد فرا برسد، محاسبه خواهد شد.
 • ثبت سفارش مشتریان صرفا از محل رنگ‌های قابل انتخاب بوده و مشتریان قادر به انتخاب رنگ‌های دیگر نخواهند بود.
 • هزینه مربوط به بیمه شخص ثالث تمامی خودروهای ارائه شده در این شرایط فروش بر عهده شرکت خودروسازی مدیران‌خودرو خواهد بود و هزینه‌ای از مشتری اخذ نمی‌شود.
 • سرویس اولیه کلیه خودروهای فروخته شده در این طرح رایگان بوده و هزینه‌ای دریافت نخواهد شد.
 • ثبت سفارش و تحویل خودرو در این شرایط فروش بر اساس زمان ثبت نام خواهد بود و بدیهی است به محض اتمام ظرفیت تعیین شده در این طرح، امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.
2 دیدگاه
 1. ناشناس می گوید

  خدا لعنت کنه اونا بی که پول ما را بی ارزش کرد

   
 2. شایان می گوید

  یعنی این لگنای چینی رو به قیمت ماشینهای روز ژاپنی و آلمانی و آمریکایی با مردم میفروشند و مردم هم در کمال ناباوری صف میکشن و پز شاسی بلند‌ هم میدن. خداییش ادم خجالت میکشه پشت این زباله های چینی بشینه.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.