جدیدترین شرایط پیش فروش جک جی4 اتوماتیک کرمان موتور (بهمن 98)

فروش محصولات مختلف از شرکت خودروسازی کرمان موتور در ماه‌های اخیر افزایش یافته و ارائه طرح‌های مختلف این شرکت باعث شده تا عملا شاهد یک ثابت نسبی در بازار سری محصولات جک این شرکت باشیم. حالا با ورود به بهمن ماه و افزایش تقاضا برای خرید خودرو، این شرکت اقدام به ارائه طرح پیش فروشی برای جک جی4 کرده که به نظر می‌رسد با توجه به امتیازات قابل توجه این شرکت، از استقبال خوبی نیز برخوردار گردد.

به گزارش چرخان، شرکت خودروسازی کرمان موتور در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط پیش فروش قطعی و غیرقطعی جک جی4 اتوماتیک رونمایی کرد که مشتریان متقاضی خرید این محصول می‌توانند با استفاده از تسهیلات ارائه شده توسط این شرکت اقدام به ثبت سفارش کرده و خودروی خود را در تاریخ اعلام شده تحویل بگیرند.

هیوندای النترا 2018گفتنی است که این خودرو به روش‌های مختلف برای مشتریان عرضه شده و مشتریان با توجه به نقدینگی خود امکان ثبت سفارش خواهند داشت و از سوی مقابل نیز تسهیلات با مبالغ بسیار بالا برای ایشان در نظر گرفته شده است. از جمله نکات مهم قابل ذکر برای این شرایط فروش می‌توان به عدم دریافت بهره برای تسهیلات ارائه شده اشاره کرد که تخفیف قابل ملاحظه‌ای برای خریداران محسوب می‌گردد.

این رو هم بخون:

مشتریان متقاضی خرید برای ثبت سفارش بایستی به نمایندگی‌های سرتاسر کشور این شرکت مراجعه کرده و با واریز پیش پرداخت تعیین شده، سفارش خود را نهایی نمایند. همچنین با توجه به شرایط فروش دیگر این شرکت برای خودروهای جک اس3 اتوماتیک و جک اس5 اتوماتیک، امکان ثبت سفارش در سایر خودروها نیز فعال است.

همچنین مشتریان از تخفیف 1 تا 3 میلیون تومانی این شرکت برای خرید این خودرو بهره‌مند می‌شوند که در کنار تخفیف قابل ملاحظه برای حذف بهره تسهیلات، جذابیت خرید این محصولات را برای مشتریان بیش از پیش می‌کند. تمامی خودروها با مدل 99 به مشتریان تحویل داده خواهد شد و بازپرداخت اقساط نیز به صورت 18 ماهه خواهد بود.

جزئیات شرایط فروش کرمان موتور برای این خودرو:

برای مشاهده جزئیات قوانین و مقررات ثبت سفارش در طرح‌های فروش کرمان موتور روی این لینک کلیک کنید. بدیهی است عدم رعایت این قوانین منجر به رد درخواست شما برای خرید این محصولات خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.