جدیدترین طرح فروش فوری اقساطی محصولات ایران‌خودرو ویژه 10 بهمن 98

بازار خودروهای داخلی با وضعیت خاصی روبرو بوده و عملا صدای پای تقاضای شب عید نیز به گوش این بازار می‌رسد ولی خودروسازان کماکان به اقدامات بسیار کند و بی اثر خود ادامه می‌دهند. در همین راستا جدیدترین طرح فروش این شرکت منتشر شده و کماکان دو خودرو به صورت محدود و با ظرفیت بسیار اندک به مشتریان عرضه خواهد شد که بسیاری از مشتریان نصیبی از این طرح فروش نخواهند داشت!

به گزارش چرخان، بازار خودروهای داخلی در روزهای اخیر شاهد افزایش قیمت‌های جدیدی بوده و گرانی بعضی از خودروهای متاثر از طرح سهمیه‌بندی سوخت، به همه خودروهای بازار نیز کشیده شده است. در همین راستا گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش فوری محصولات خود رونمایی کرد که مشتریان متقاضی خرید این محصولات می‌توانند از ساعت 11 صبح روز 10 بهمن ماه سال جاری با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند.پژو 207 صندوقدار ایران‌خودرو

قابل ذکر است که طبق اطلاعیه جدید این شرکت، سازوکار بررسی شرایط خریداران بسیار جد‌ی‌تر خواهد شد و سخت گیری‌های زیادتری روی ثبت نام کنندگان صورت خواهد گرفت و از سوی دیگر عدم دارا بودن هر کدام از شرایط گفته شده، منجر به لغو سفارش مشتری خواهد شد. البته گفتنی است که علیرغم انتظار مردم برای ارائه خودروهای دوگانه سوز، این بار خبری از این اتفاق نبوده و خودروهای بنزینی برای فروش فوری اقساطی ارائه گردیده است.

خودروهای عرضه شده در این شرایط فروش به شرح زیر است:

این رو هم بخون:
  • اولین محصول ارائه شده توسط ایران‌خودرو، پژو پارس تیو5 است که در رنگ‌‌‌های سفید، مشکی، نقره‌ای و خاکستری متالیک عرضه می‌گردد. پیش پرداخت لازم برای این خودرو 76 میلیون و 670 هزار تومان بوده و 10 درصد باقیمانده نیز به صورت تسهیلات به مشتریان عرضه می‌شود. بازپرداخت تسهیلات ارائه شده به صورت یکساله بوده و امکان بازپرداخت زودتر از موعد نیز نخواهد بود.
  • دومین محصول عرضه شده در این شرایط فروش، پژو 405 بنزینی است که در رنگ‌‌های نقره‌ای و خاکستری متالیک قابل عرضه بوده و با قیمت 56 میلیون و 970 هزار تومان قابل سفارش خواهد بود. البته 10 درصد از مبلغ این خودرو نیز به صورت تسهیلات به مشتریان عرضه می‌شود.
  • این شرایط فروش با تسهیلات 10 درصدی بوده و تسهیلات اعطا شده در دو قسط 6 ماهه از مشتری دریافت می‌گردد. بدین ترتیب بایستی دو چک در تاریخ 15 مرداد 99 و 15 بهمن 99 دریافت خواهد شد.

قابل ذکر است که شرایط فروش فوری ایران‌خودرو در حالی انجام می‌شود که بعضی از مشتریان نسبت به تحویل خودروهای ثبت نامی قبلی به شدت معترض بوده و مشخص نیست که مجوزهای جدید برای فروش این شرکت به چه نحوی صادر می‌گردد. حالا باید دید که آیا مشتریان نسبت به این شرایط فروش، اقبال مناسبی نشان خواهند داد و بازار نیز واکنش متناسب خواهد داشت؟

ایران‌خودرو پژو پارس اتوماتیک پژو پارس ایران‌خودروبسیاری از افراد متقاضی خرید محصولات ایران‌خودرو معتقدند که عملا سایت این شرکت برای ثبت سفارش باز نمی‌شود و فقط عده‌ای محدود و احتمالا نشان کرده امکان ثبت سفارش دارند و ثبت سفارش برای مشتریان عادی امکان‌پذیر نیست. ولی مشاهدات ما نشان می‌دهد که این ادعا دور از واقعیت بوده و مدعیان این اتفاق، معمولا دچار اشتباهاتی می‌شوند که باعث می‌شود تا از ثبت سفارش عقب بمانند و امکان خرید محصولات این خودروساز را نداشته باشند. برای مشاهده 6 نکته موثر در ثبت سریع سفارش اینجا کلیک کنید.

این شرایط فروش نقد و اقساط دارای قوانینی است که برای مشاهده جزئیات این قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کرده و طبق جزئیات اعلامی اقدام به ثبت سفارش نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.