نگاهی به اولین تصاویر جاسوسی هیوندای سانتاکروز 2021 در زمین برفی

سانتاکروز (Santa Cruz)، اولین وانت یا در اصطلاح پیکاپ تولیدی شرکت هیوندای است که اکنون و به‌عنوان نسخه جدید 2021، می‌توانیم تصاویر جاسوسی آن را مشاهده کنیم. درواقع، هیوندای سانتاکروز جدید، در حالی دیده‌شده است که مشغول پس دادن تست‌های اولیه خود در زمین‌های برفی و البته موقعیت‌های آب‌وهوایی دیگر برای آزمایش توانایی‌ها، نقاط قوت و ضعف خود بوده است.

درواقع از مقایسه طرح‌های مفهومی سانتاکروز با این نمونه اولیه می‌توانیم به این نکته برسیم که کمی تفاوت در ظاهر بدنه و همچنین جنبه‌های کلی طراحی، توسط هیوندای اعمال‌شده است. در این سانتاکروز 2021، می‌توانیم شاهد چراغ‌های جلویی دوگانه‌ای باشیم که شباهت زیادی به دیگر مدل‌های تولیدی توسط این شرکت کره‌ای دارند.

البته در قسمت عقب و در مورد مؤلفه‌های طراحی پشت خودرو به دلیل پوشش استتاری، نمی‌توانیم چراغ‌های و قسمت‌های آن را مشاهده کنیم. البته از روی همین پوشش نیز، ستون C شیب‌دار خودرو در قسمت عقب، به‌خوبی قابل‌مشاهده است.

خودروساز کره‌ای از قبل نیز تائید کرده است که قرار است پیکاپ سانتاکروز خود را در سال 2021 و در مونتگومری، آلاباما آمریکا به تولید برساند. خودرویی که بنا به گفته خود این شرکت، قرار است شباهت‌های زیادی چه ازنظر فنی و چه طراحی و دیگر مؤلفه‌ها، به سانتافه داشته باشد.

اگر این شباهت درست از آب دربیاید، می‌توانیم انتظار قرار گرفتن یک موتور چهار سیلندر، زیر کاپوت سانتاکروز را داشته باشیم. به‌گونه‌ای که نسخه پایه این وانت، با یک موتور 2.4 لیتری همراه خواهد شد که توانایی تولید 185 اسب بخار قدرت و 241 نیوتون متر گشتاور را خواهد داشت. درحالی‌که نسخه توربوشارژ این موتور، می‌تواند با حجم 2 لیتری،235 اسب بخار قدرت و 352 نیوتون متر گشتاور، به زیرپای راننده، منتقل کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.