تمامی تجهیزات و خطوط تولید پارس خودرو ضد عفونی شد

تمامی سطوح خطوط تولید، تجهیزات، ماشین آلات و … در پارس خودرو به صورت کامل ضد عفونی شد.

به گزارش روابط عمومی پارس خودرو، عباس حق نظر معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی پارس‌خودرو گفت: تمامی سطوح خطوط تولید، تجهیزات، ماشین آلات و … در پارس خودرو برای شروع فعالیت در سال جدید و قبل از ورود پرسنل به صورت کامل ضد عفونی شد.

حق نظر تاکید کرد: تمهیدات لازم برای مقابله با کرونا از ماه قبل در شرکت صورت گرفته و از همان زمان ابتدایی شیوع کرونا در کشور تمامی سرویس ها، ورودی و خروجی های شرکت، سالن های تولید، اتاق های ستادی و …به صورت مستمر ضدعفونی می شود و مواد شوینده، ژل های ضد عفونی و … به مقدار لازم تهیه و در اختیار تمامی کارکنان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به برنامه ریزی جامع برای کاهش تراکم نیروی انسانی در محیط کار برای حفظ سلامت پرسنل گفت: با تاکید مدیرعامل محترم شرکت حفظ سلامت نیروی انسانی در اولویت اول قرار گرفت و بر این اساس تمامی پرسنل ستادی و ایستگاه های تولید با کاهش تراکم نیروی انسانی تا پایان کنترل بیماری کرونا در کشور به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی پارس خودرو خاطر نشان کرد: اقلام مورد نیاز برای ضدعفونی محیط کار و استفاده شخصی به مقدار لازم تهیه و ذخیره شده و ژل های ضدعفونی و … در بدو ورود به تمامی پرسنل شرکت اهدا خواهد شد.

1 نظر
  1. Genius می گوید

    آدمیزاد می بینه تو خط تولید جنرال موتورز ایران (پارس خودرو) تیبا و پراید و کوئیک جای بیوک و شورولت خوابیده ها اصلا میخواد سرش رو بکوبونه به تیر ساختمون :=(((

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.