Take a fresh look at your lifestyle.

طرح مفهومی هولیز ماکارنا؛ پژو 407 کروک

طرح‌های مفهومی که در زمان‌های مختلف یک سال توسط شرکت‌های مختلف و پیشتاز سراسر دنیا عرضه می‌شوند، هر یک دارای ویژگی‌های خاص خود هستند که می‌توانند مشتریان و علاقه‌مندان به خود را جذب کنند. شرکت پژو فرانسه نیز تاکنون طرح‌های مفهومی جالبی را تولید کرده است که هر یک با توجه به سگمنت خود، یک ویژگی منحصربه‌فرد رادارند.

این طرح مفهومی پیش روی نیز یک نمونه کروک از 407 است که بانام هلیوز ماسارنا (Heuliez Macarena) شناخته‌شده و از رنگ و طراحی جذابی نیز برخوردار شده است. همان‌گونه که از نام این خودرو نیز برمی‌آید،407 کوپه تنها یک طرح مفهومی بوده که به مرحله تولید نرسیده و در نمایشگاه خودرویی ژنو سال 2006، رونمایی شد. خودرویی که توسط یک شرکت متخصص در همین زمینه، تولیدشده است.

در بحث طراحی خارجی و طراحی درون کابین نیز نمی‌توانیم تغییر خاصی را در این کروک با نمونه اصلی پژو 407 مشاهده نماییم. تنها تفاوت عمده‌ای که باعث به وجود آمدن چنین طرحی شده است، وجود داشتن یک سقف الکتروهیدرولیکی (هم با نیروی برق و هم نیروی هیدرولیک) است که با فشار دادن یک دکمه از طرف راننده می‌تواند در زمان تنها 30 ثانیه، باز یا بسته شود.

همچنین این سقف خلاقانه قرارگرفته روی این پژو 407، دارای سه پنل مختلف است که به راحت‌تر باز و بسته شدن و زیبایی نهایی طراحی افزوده است. فضای 300 لیتری بار در قسمت عقب نیز باوجود کامپکت و فشرده بودن طراحی پژو 407، بسیار قابل‌قبول است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.