جدیدترین شرایط فروش ایران خودرو مشخص شد (خرداد 99)

جدیدترین شرایط پیش فروش یک‌ساله ایران خودرو اعلام شد، در این طرح افرادی که پلاک فعال دارند نمی‌توانند شرکت کنند و امکان فروش خودرو تا یکسال وجود ندارد. در این شرایط فروش 45 هزار دستگاه اتومبیل در 12 مدل از خودروهای تولیدی ایران خودرو قابل عرضه است.

در این طرح پیش فروش، متقاضیانی که در فروش فوق العاده انتخاب نشده‌اند می‌توانند در این طرح با رعایت شرایط بدون دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام کنند.

نکته : در صورت درخواست بیش از ظرفیت بخشنامه، انتخاب متقاضیان از طریق قرعه کشی خواهد بود و در صورتیکه تعداد متقاضیان از ظرفیت کمتر باشد، تعیین اولویت تحویل خودروها با قرعه کشی مشخص خواهد شد.

طرح پیش فروش یک ساله خودرو مطابق شرایط جدول، از ساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 99/03/18 شروع و تا ساعت 24 تاریخ 99/03/20 به مدت 3 روز اجرا می گردد. حداکثر 3 روز پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید.

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    سلام از شرکت ایران خودرو وسایپا خواهشمندم ماشین اقساطی با پیش قسط کم واقساط بلند مدت واسه کسایی که مثل امسال من توانایی خرید یکجا را ندارن بدن تا ماهم بتونیم صاحب یک ماشین بشیم اگه اینکار بشه خییییلی عالی میشه ماهم دعایشان میکنیم خداوند خیرشان بده

     

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.