Take a fresh look at your lifestyle.

شرایط و طرح‌های متنوع خرید اقساطی خودرو

خیلی ها با شنیدن نام خرید اقساطی خودرو و احیانا تجربه تلخ وام گرفتن از شرکت های نامعتبری که با تبلیغات بسیار اقدام به کلاه برداری کرده و سپس در ارائه خدمات به مشتریان خود سرباز زده اند می‌اندازد.
تحقیقات کارشناسان کاراف در بازار این روزهای خودرویی کشور، نشان می‌دهد شرکت‌های اعطای وام جهت خرید کالای اقساطی تحت نظر بانک مرکزی با توجه به داشتن دستورالعمل ها و نظارت‌های ویژه و به دلیل دسترسی بهتر به منابع مالی بزرگ، فعال‌تر بوده و طرح های متنوع تری را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند که جنبه حقوقی این قرارداد ها در این شرایط اقتصادی فعلی، در جهت کمک به خرید خودرو برای متقاضیان بسیار مهم و تاثیر گذار است.

شاید شما نیز از جمله افرادی باشید که با مشکل نقدینگی برای خرید خودرو مواجه هستید و با توجه به شرایط خاصی که بانک ها از شما توقع دارند (گردش حساب مناسب، داشتن یک تا سه ضامن برای اعطای وام، در نوبت‌های طولانی برای دریافت وام و …) نمی‌توانید از تسهیلات بانکی برای خرید خودرو مورد نظر خود استفاده کنید و با توجه به شرایط موجود نیز که هر روز خودرو در حال گران شدن است نمی‌توانید بیشتر از این صبر نمایید با توجه به تمامی این مسائل چه باید کرد؟
استارت آپ کاراف در جهت تسهیل امر خرید خودرو مطمئن برای شما عزیزان، با عقد قرارداد با مراکز و شرکت‌های معتبر اعطای تسهیلات خرید اقساطی خودرو می‌تواند در اسرع وقت خودروی مورد نظر شما را بعد از انجام مراحل کارشناسی خودرو و صدور دفترچه سلامت خودرو خریداری کرده و در اختیار شما قراردهد.

شرایط و طرح های دریافت وام از کاراف:
📌اعطای تسهیلات خرید خودروهای سواری (کار کرده و صفر کیلومتر)
■تسهیلات حداکثر ۶۰٪ ارزش خودرو با دوره باز پرداخت ۱۲ الی ۴۸ ماه
* خودروهای داخلی کمتر از ۴ سال – کارکرد تا ۸۰۰۰۰ هزار کیلومتر
* خودروهای وارداتی از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ کمتر از ۵ سال – کارکرد تا ۱۲۰۰۰۰ هزار کیلومتر

📌تسهیلات مولتی برند
*٪۳۰ نقد
*۷۰ ٪ باز پرداخت ۲۴ ماهه
*خودروهای وارداتی از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ (کار کرده و صفر کیلومتر) به جز خودروهای داخلی و چینی
* بهترین خرید با کمترین پیش پرداخت
☎️برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 44077157 و 44087352 و یا شماره واتس اپ 09106404060 تماس بگیرید و یا درخواست خود را از طریق سایت کاراف به آدرس WWW.CARF.IR برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.