il

غول موستانگ، تنها ۳۰ هزار دلار!

حتما آوازه عملکرد فوق‎العاده روش که بدون شک یکی از بهترین محصولات فورد مستانگ است را شنیده‎اید. به‎عنوان مثال این خودرو مجهز به پکیج Track Pak، سیستمی مناسب برای قدرت ۸۵۰ اسب بخار است. قطعا اکثر افراد قدرت خرید خودرویی با این ویژگی را ندارند، اما خوشبختانه نکته مثبت روش مستانگ قیمت زیر ۳۰،۰۰۰ دلاری آن است. روش RS مستانگ ۲۰۱۷ جدید ترکیب کارآمدی از ظاهر زیبا، بدنه خیره‎کننده و سرعتی بسیار بالاست.

Roush Mustang

قدرت این خودرو، ریشه در موتور همیشگی ۳/۷ لیتری V6 مورد استفاده کمپانی مستانگ با قدرت ۳۰۰ اسب بخار و گشتاور ۲۸۰ lb-ft دارد. کیت بدنه این خودرو شامل جیب کنسول در قسمت جلو، هواکش مشبک جلو با علامت RS و هواکش غیرمشبک در زیر آن، اسپلیتر جلو و چراغ‎های رانندگی است. البته موارد دیگری همچون اسکوپ کاپوت، اسکوپ‎ کناره‎های بدنه، علامت روش روی گلگیرها، سوپاپ‎های هوای کناره بدنه، پنل خاموشی عقب و اسپویلر عقب نیز در آن دیده می‎شوند که این مورد آخر فقط برای مدل کوپه است. همچنین، بنر “روش” را برای شیشه جلو دریافت خواهید کرد. اکثر بخش‎های این خودرو بدون تغییر باقی مانده‎اند، بجز کیلومتر شمار، تشک‎های کف‎دوزی شده و چارچوب‎های منحصر به‎فرد آن.

Roush Mustang (2)

شایان ذکر است که توزیع وزن این خودرو نیز بصورت ۵۰ -۵۰ است. قیمت پایه کیت بدنه روش به‎تنهایی ۴،۵۰۰ دلار بوده و از کیت ۵،۹۹۵ دلاری سال گذشته ارزان‎تر است. با یک حساب ساده و سرانگشتی می‎توان گفت قیمت این خودروی دارای موتور V6 از ۲۴،۶۴۵ دلار شروع می‎شود و بدون شک طرفداران خودروهای عضلانی از خوشحالی در پوست خود نخواهند گنجید.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.