تولید پژو ۲۰۰۸ جدید در ایران!

به گفته مسئولان ایران‌خودرو نسخه جدید پژو ۲۰۰۸ در ایران به تولید خواهد رسید.  مدیرعامل ایکاپ، آقای محمدرضا معتمد گفته است که تا یک ماه دیگر پژو ۲۰۰۸ جدید در ایران به تولید می‌رسد و این در حالیست که تنها تا چند روز دیگر کمپانی پژو تولید این خودرو را در اروپا آغاز خواهد کرد!

به گفته او در کشورهای اروپایی خودروی پژو ۲۰۰۸ با موتور ۱۲۰۰ سی‌سی عرضه می‌شود؛ ولی در ایران علاوه بر پیشرانه مذکور از موتور ۱۶۰۰ سی‌سی نیز استفاده خواهد شد.

peugeot-new-2008-suv

البته باید به این نکته اشاره کرد که نسخه ۱۶۰۰ سی‌سی این خودرو در اروپا عرضه می‌شود؛ ولی این نسخه دیزلی بوده و امکان عرضه آن در ایران وجود ندارد؛ بنابراین احتمالا از موتور ۱۶۰۰ سی‌سی نسل گذشته این خودرو استفاده می‌شود!

نسخه جدید پژو ۲۰۰۸ را در واقع باید یک فیس‌لیفت ساده از نسخه‌ قبلی این خودرو دانست. در مدل۲۰۱۶ این خودرو شاهد استفاده از یک جلو پنجره‌ای جدید، فلاپ‌های پلاستیکی، تغییر در ظاهر چراغ‌های عقب و… هستیم. تغییرات در محیط داخلی پژو ۲۰۰۸ جدید بسیار کمتر بوده و پژو تنها سیستم سرگرمی پژو ۲۰۰۸ را بروزرسانی کرده است. همچنین تودوزی چرم و سانروف شیشه‌ای پانورامیک با لبه‌های روشن از دیگر ویژگی‌های پژو ۲۰۰۸ جدید هستند.

البته مدل دیگری از پژو ۲۰۰۸ جدید با پسوند GT Line معرفی شده است که کمی اسپرت‌تر از مدل اولیه پژو ۲۰۰۸ جدید بوده و احتمال تولید آن در ایران بسیار پایین است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.