il

قیمت پژو ۳۰۱ مشخص شد

یکی از دیگر محصولاتی که قرار است بعد از قرارداد جدید پژو با ایران خودرو وارد کشورمان شود، پژو ۳۰۱ است. 

301-design-back

پژو ۳۰۱ که در دسته سدان های متوسط قرار میگیرد، یکی از تولیدات نسبتا قدیمی این کمپانی فرانسوی است. ایرانیان که هنوز از پژو خاطرات خوبی دارند، احتمالا منتظر خواهند بود تا این کمپانی بار دیگر با محصولات جذابی وارد کشور شود. البته همانطور که میدانید، این خودروهای جدید قرار نیست با قیمت های مناسبی وارد کشور شود و احتمالا سرنوشتی همانند ال ۹۰ و … پیدا خواهد کرد. 

پژو ۳۰۱ هم اکنون در بازار امارات، با قیمت ۴۴۵۰۰ درهم فروخته می‌شود که معادل ۴۴ میلیون تومان است. پس قطعا این خودرو اگر وارد کشور شود با قیمت بالاتری نسبت به امارات به ایرانیان فروخته خواهد شد. شما می توانید بررسی کوتاه این سدان فرانسوی را از اینجا ملاحظه کنید. طبق آخرین اعلام مدیر عامل ایران خودرو، این محصول فرانسوی با حدود قیمت ۵۸ میلیون تومان وارد بازار کشورمان خواهد شد.

همچنین اگر تمایل دارید بدانید که آیا پژو ۳۰۱ برای بازار ما مناسب است یا خیر، بد نیست نگاهی به این مطلب بی اندازید. 

لازم به ذکر است که این قیمت‌های ذکر شده، مربوط به کلاس‌های کف و سطحی این خودروها بوده و باید گفت که خودروهای مذکور در کلاس‌های بالاتر، قیمت‌هایی گران تر خواهند داشت و البته این نکته را نیز باید متذکر شد، که هر چه‌قدر کلاس یک خودرو کمتر باشد، امکانات فنی و رفاهی کمتری نیز خواهد داشت.

 

 

درباره نویسنده

من و رانام؛ شما همه!

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.