مکمل بنزین
گوناگونخبر

روزانه چند خودرو در ایران‌خودرو تولید می‌شود؟

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو بابک رحمانی بابیان این‌که کلیه تعهدات معوق به مشتریان قبل از پایان سال 1399 به‌روز خواهد شد، از تسریع درروند تکمیل و عرضه خودروها به بازار خبر داد.

بابک رحمانی افزود: در حال حاضر به‌طور متوسط روزانه بیش از دو هزار دستگاه خودرو تکمیل، تجاری‌سازی و آماده ورود به بازار می‌شود و این روند با حمایت از سوی نهادهای مرتبط در بهبود روند تأمین قطعات کسری خودروها ادامه خواهد یافت.
وی گفت: از ابتدای امسال تا دهم دی‌ماه بیش از 344 هزار دستگاه خودرو به بازار عرضه‌شده که این تعداد، مطابق با تیراژ تولید تا پایان سال، سیر صعودی خواهد داشت.
معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو، بابیان اینکه میانگین زمان تحویل در طرح‌های فروش فوق‌العاده به 40 روز رسیده درحالی‌که موعد تحویل قراردادها 90 روزه است، ادامه داد: با کسر تعداد برخی از خودروها که امکان تولید نداشته و امکان تبدیل آن به سایر محصولات موجود فراهم‌شده، در حال حاضر تعداد تعهدات معوق ایران‌خودرو به کم‌تر از ۱۰۰۰۰ دستگاه رسیده است و یقیناً قبل از پایان سال، این عدد به صفر نزدیک خواهد شد.
وی بابیان این‌که در ماه‌های پایانی سال، مجموعه کارکنان ایران‌خودرو باهمتی مضاعف، در تلاش برای اجرای تعهدات هستند، اظهار کرد: در نیمه آذر رکورد تجاری‌سازی و عرضه روزانه خودرو به بازار را با حدود 5000 خودرو به ثبت رساندیم که این اقدام در بهبود شرایط بازار به نفع مشتریان مؤثر بوده است و نسبت به سال گذشته رکوردی در تولید خودرو در ایران محسوب می‌شود.
رحمانی با اشاره به بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌های شرکت‌های حمل خودرو همکار ایران‌خودرو، اظهار کرد: امکان تحویل خودرو به‌صورت حضوری نیز برای مشتریان فراهم‌شده و متقاضیان تحویل حضوری می‌توانند از طریق نمایندگی‌های ایران‌خودرو نسبت به آن اقدام کنند. در صورت انتخاب این روش،‌ مبلغ مربوط به حمل خودرو مسترد خواهد شد.

علی اکبر گل‌محمدی

ایدی اینستاگرام برای ارتباط بامن: aliakbar.golmohamadi

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. اگه روزی ۵۰۰۰ تا تولید میکنن
  میشه سالی یک میلیون و هشتصد
  سایپا هم همین تعداد تولید کنه میشه ۳ میلیون
  در حالی که ما الان این تعداد خودرو نداریم ‍♂️‍♂️
  https://fa.m.wikipedia.org/wiki/%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA_%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86
  پش چرا این تعداد خودرو وارد بازار‌نمیشه؟

  1. بهتره بگیم رانت هست به مصرف کننده شاید نمیرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا