مکمل بنزین

تبلیغات

پیرو پیشرفت علم، راه‌های نوین کسب اطلاعات و ارتباطات، و گسترش روزافزون کاربران اینترنت به خصوص در ایران، روش‌های تجارت و بازاریابی نیز دچار تحول چشم‌گیری شده‌اند. از این رو امروزه تبلیغات در فضای وب در سایت‌های پربازدید و مرتبط، به یکی از موثرترین سبک‌های بازاریابی تبدیل شده است.

وب‌سایت چرخان که یکی از برترین و پر بازدیدترین وب‌سایت‌های خودروی کشور به حساب می‌آید، بیلبورد مناسبی برای نمایش تبلیغات شماست. چرخان با انتشار مقالات انحصاری و با کیفیت، تمرکز و توجه بی‌بدیل به نیازهای کاربران ایرانی و ارایه راهکارهایی در راستای رفع پرسش‌ها و مشکلات‌شان، یکی از متفاوت‌ترین مکان‌ها برای تبلیغات شماست که پتانسیل بالایی در جذب مخاطب دارد. این وب‌سایت در بخش‌های گوناگونی همچون خبر، آموزش، بررسی، تازه‌ها، بازارچه، دانلودها و … با ارایه مطالبی انحصاری و جذاب، قشر گسترده‌ای از مخاطبین خاص و علاقه‌مند را در یک‌جا جمع کرده و به همین خاطر بهترین مکان جهت تبلیغات هدفمند برای مشاهده کاربران با دانش و خاص است.
به این ترتیب روش‌های زیر برای نمایش تبلیغات در چرخان فراهم شده است:

موقعیت‌های تبلیغاتی در سایت

صفحه اصلی

صفحه داخلی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ارسال درخواست خود به آدرس ایمیل ads@charkhan.com و یا charkhan.com@gmail.com (ترجیحا هر دو!) از تعرفه‌ها نیز مطلع شوید.

دکمه بازگشت به بالا