مکمل بنزین
گوناگونخبر

تداوم فروش خانواده هایما/ افزایش فروش محصولات به دو مرحله در ماه

کیوان پناهی در حاشیه بازدید از نمایشگاه خودرو مشهد، با بیان این‌که تلاش خواهد شد تا برنامه فروش سایر محصولات نیز با هماهنگی هایی که در حال انجام است به صورت دو بخش‌نامه در هر ماه اجرایی شود، گفت: برنامه فروش وانت آریسان دو نیز به زودی اعلام خواهد شد.
وی افزود: در تلاش هستیم از مهر ماه دو بار در ماه، بخش‌نامه فروش اجرا کنیم تا بازار از فاصله زمانی عرضه محصولات متاثر نشود.
پناهی با بیان این‌که بخش‌نامه فروش محصولات پرطرفدار ایران‌خودرو در هفته پیش رو اعلام خواهد شد، گفت: ظرفیت این بخش‌نامه که هم‌زمان برای مادران صاحب فرزند دوم نیز اجرا خواهد شد، شامل ۱۹ هزار دستگاه فروش فوق‌العاده با تحویل ۹۰ روزه و ۱۱ هزار دستگاه به صورت پیش‌فروش است.
وی از آمادگی ایران خودرو  برای جایگزینی خودروهای فرسوده خبر داد و گفت: در صورت اعلام شرایط خودروهای فرسوده از سوی نهادهای ذیربط و تعیین شرایط فرسودگی و  اولویت‌ها، برای جایگزینی خودروهای فرسوده مطابق قوانین ابلاغی اقدام خواهیم کرد.
وی از مذاکره مجدد با سازمان استاندارد برای شماره‌گذاری سمند تاکسی نیز خبر داد و ابراز امیدواری کرد، در روزهای آینده تاکسی‌داران محترم خودروهای خود را تحویل بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا