Take a fresh look at your lifestyle.

حضور فردا موتورز در نمایشگاه تهران با خودروهای وارداتی جیلی

فردا موتورز در نمایشگاه خودروی تهران 1403 خودروهای متنوعی از مدل‌های مونتاژی گرفته تا وارداتی را به نمایش درآورده است. این شرکت در اتو اکسپو تهران برای اولین بار هاچبک برقی جیلی جئومتری C را به نمایش درآورده است. این خودرو قرار است به‌صورت وارداتی توسط فردا موتورز در ایران عرضه شود. جئومتری C با 4,432 میلی‌متر طول، یک هاچ‌بک کامپکت است که از یک موتور الکتریکی با 204 اسب بخار قدرت و 310 نیوتن متر گشتاور در جلو استفاده می‌کند.

برای تأمین انرژی موردنیاز این موتور، باطری‌های 53 یا 70 کیلووات ساعتی قابل انتخاب خواهد بود که با هر بار شارژ کامل امکان پیمودن 400 تا 550 کیلومتر را فراهم می‌کنند. این باطری‌ها ساخت شرکت چینی CATL هستند و با آب خنک می‌شوند. فردا موتورز کامل‌ترین نسخه جئومتری C را به ایران وارد کرده که از سقف شیشه‌ای با پرده برقی، کنترل سرعت تطبیقی، ترمز اضطراری اتوماتیک، دوربین ۳۶۰ درجه، دستگیره‌های جمع‌شونده برقی، فناوری LED چراغ‌ها، تریم داخلی چرم و… بهره می‌برد.

یکی دیگر از محصولات وارداتی فردا موتورز در اتو اکسپو تهران شاسی‌بلند هیبریدی جیلی آزکارا است. این خودرو از یک پیشرانه 1.5 لیتری سه سیلندر توربوشارژ با سیستم هیبریدی خفیف یا MHEV استفاده می‌کند که با همکاری ولوو توسعه پیدا کرده است. سیستم هیبریدی خفیف 48 ولتی این خودرو از یک موتور الکتریکی کوچک تشکیل شده است که به‌طور موقتی می‌تواند تا 13 اسب بخار به قدرت پیشرانه بنزینی اضافه کند. مجموع خروجی این سیستم هم 190 اسب بخار قدرت و 300 نیوتن متر گشتاور است که توسط یک گیربکس هفت سرعته دوکلاچه به هر چهارچرخ انتقال پیدا می‌کند.

علاوه بر این دو خودروی جیلی، فردا موتورز در نمایشگاه تهران برای اولین بار از MG GT هم رونمایی کرده و دوباره این برند را به ایران بازگردانده است. این سدان جذاب با یک پیشرانه 1.5 لیتری توربو به ایران می‌آید که 173 اسب بخار قدرت دارد. در نمایشگاه خودروی تهران همچنین محصولات مونتاژی فردا موتورز مثل سوبا M4 و فردا 511 هم حضور دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.