Take a fresh look at your lifestyle.

جدیدترین گزارش کیفی انواع خودروهای سبک و سنگین تولیدی در کشور اعلام شد + جدول

بالاخره امروز و پس از گذشت حدود 5 روز از آبان امسال، سازمان استاندارد گزارش ارزشیابی کیفی انواع خودروهای سواری را ویژه ماه شهریور 1399 منتشر کرد.

در این گزارش، میتوان مشاهده کرد که دیگر خبری از خودرو پژو 2008 تولیدی شرکت ایکاپ که بهترین نتیجه کیفی را درمیان دیگر خودروها در مردادماه کسب کرده بود، نیست. در این گزارش هم مانند مردادماه، کیفیت تمامی خودروهای تولیدی در کشور ثابت مانده است.

در بخش انواع وانت تولیدی در کشور نیز، دیگر خبری از پیکاپ ریچ شرکت زامیاد نیست و گویا تولید این خودرو در شهریورماه امسال انجام نشده است. اما وانت پیکاپ فوتونS دیزلی، وانت کارا شرکت بهمن موتور در نسخه دوکابین تیپ 3 و همچنین سایپا 151 از شرکت سایپا، توانستند بطور مشترک و با سه ستاره عنوان وانت تولیدی باکیفیت در کشور را بدست آورند.

اما در میان خودروهای سنگین تولیدی در ایران، تنها کامیونت ایسوزو NMR85، توانسته تا در شهریورماه امسال 5ستاره کیفی را بدست آورد. این کامیونت در مردادماه، چهارستاره کیفی را کسب کرده بود. همچنین کشنده FAW J6 نیز یک ستاره کیفی نسبت به مردادماه به خود افزوده و اکنون 5ستاره کیفی را کسب کرده است.

در زیر نیز جدول سطح کیفی خودروهای سنگین کشور در پنج گروه مینیبوس، اتوبوس، کامیونت، کامیون و کشنده اعلام شده است:

بهتر است بدانید که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) نسبت به بررسی کیفیت خودروهای تولیدی کشور در انواع دوره ماهانه و سالانه اقدام کرده و خواهد کرد.

1 نظر
  1. ناشناس می گوید

    سلام
    بنده و یکی از اقوام همزمان هر کدام یک سمند ال ایکس گرفتیم
    سمند ال ایکس بنده که مونتاژ آذربایجان..تبریز بود کیفیتش بسیار بهتر از سمند مونتاژ تهران بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.