Take a fresh look at your lifestyle.

جزئیات جدیدتری از روند تولید و ارسال دعوتنامه به مشتریان ریگان موتور اعلام شد

روزهای گذشته بود که پایگاه خبری چرخان، به مصاحبه انجام شده توسط مدیرعامل جدید ریگان خودرو پرداخت. اما گویا برخی از مشتریان این شرکت، به کلی بودن سخنان مدیرعامل در مصاحبه قبلی ایراد گرفته و امروز شاهد هستیم که شرکت ریگان خودرو، دوباره به پرداختن جزئیات کرده و تکلیف مشتریان را روشن نموده است.

درخصوص تعهدات شرکت و برنامه ریگان خودرو برای تحویل خودروها، به اطلاع مشتریان محترم می‌رساند که با هماهنگی مراجع ذیصلاح قضایی و نظارتی که بر روند پاسخگویی به تعهدات نظارت کامل دارند و باید با هماهنگی و مجوز ایشان هم انجام شود، که البته بسیارخوب است و استقبال هم کرده‌ایم. فعلاً در گام اول تولید و تحویل خودرو به ثبت‌نام‌کنندگان سال ۱۳۹۷ انجام خواهد شد که بالغ بر ۹۸۰ دستگاه را در بر می‌گیرد.
در همین راستا و با هماهنگی‌های انجام شده چند اصل را مد نظر داریم:
1- کلیه تحویل ها بر اساس اولویت زمانی ثبت‌نام است.
2- اولویت با کسانی است که تکمیل وجه کرده‌اند.
3- فعلاً حداکثر یک خودرو به کسانی که به تعداد ثبت نام کرده‌اند تحویل می‌شود.

نکته مهم اینکه ما طی چند روز آینده تکلیف تحویل کلیه خودروها را از نظر زمان تحویل به صورت دقیق مشخص کرده و به اطلاع مشتریان محترم خواهیم رساند؛ بدین صورت که برای کلیه مشتریان دعوتنامه ارسال و در آن تاریخ دقیق تحویل از هم اکنون مشخص می‌شود که این زمان حداکثر تا خرداد ۱۴۰۰ خواهد بود. به عبارت دیگر تا خرداد سال آینده هیچ تعهد عقب افتاده مربوط به به ثبت‌نام کنندگان سال ۹۷ نخواهیم داشت.

در همین راستا و بر اساس اولویت‌بندی های گفته شده تا پایان سال حدود ۲۴۰ دستگاه و تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده ۴۲۰ دستگاه دیگر و مابقی تعهدات یعنی حدود ۳۲۰ دستگاه در خرداد سال ۱۴۰۰ تحویل می‌شود، لیست تمام مشتریان که برای آنها دعوتنامه ارسال می شود، از قبل به تایید نهادهای قضایی و نظارتی خواهد رسید.

برای ثبت‌نام کنندگان سال ۹۸ و ۹۹ هم بعد از حل مشکلات با شهر خودرو و شفاف شدن موضوعات و با نظر سازمان های ذیصلاح تصمیم خواهیم گرفت.
طی روزهای اخیر نیز مذاکرات بسیار موثر و خوبی را با مالک شهرخودرو جهت شفاف سازی، اخذ اطلاعات مشتریان ثبت‌نامی و تعداد آنها و وضعیت پرداخت‌های ثبت‌نام کنندگان و افق‌های پیش صورت گرفته است.
برای سال آینده هدف ۱۲ هزار دستگاه خودرو را برای تولید داریم ۵ هزار دستگاه کوپا ۵ هزار دستگاه JMC و 2 هزار دستگاه SUV دیگر که به موقع اطلاع رسانی خواهد شد، ضمن اینکه انشاالله تولید در شرکت‌های زیرمجموعه ریگان خودرو، بخصوص شرکت سناباد خودرو نیز برای یک خودرو باکیفیت نیز آغاز خواهد شد.
طی روزهای گذشته و در راستا تغییر رویکرد و روش‌های اجرایی شرکت با کلیه مشتریان ثبت نام کننده در خرداد و تیرسال ۹۷ تماس گرفته شده و برای 50 نفر دعوت نامه ارسال و اعلام شد تا طی چند روز آینده برای ۱۹۰ نفر دیگر هم دعوت نامه ارسال خواهد شد و تاریخ تحویل مابقی خودروهای سال 97 را نیز به صورت دقیق مشخص خواهیم کرد. شرکت ریگان خودرو هیچ وجهی را از کسانی که تکمیل وجه کرده‌اند به عنوان مابه‌التفاوت دریافت نخواهد کرد و ما خود را به مشتریان محترم متعهد می‌دانیم و الحمدالله تعامل خوبی هم با بعضی از مشتریان که به عنوان نماینده تعداد دیگری از مشتریان هستند و پیگیر هستند داریم و ایشان را در جریان امور قرار می‌دهیم.
و از این به بعد با شکل گیری مدیریت ارتباطات، اطلاع‌رسانی به موقع و شفاف از طرق مختلف صورت خواهد گرفت. واحد CRM شرکت، پاسخگو تمام سوالات خواهد بود.

از مشتریان محترم می‌خواهیم حال که رویکرد جدیدی در این شرکت شکل گرفته، این زمان و فرصت را بدهند که بتوانیم با مدیریت کردن کار کلیه خودروهایشان را تحویل بدهیم و اخبار را فقط از طریق سایت شرکت، اطلاعیه‌های رسمی و واحد CRM شرکت پیگیر باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.