مکمل بنزین
گوناگونگزارشخبر

نمایشگاه داخلی سازی محصولات جدید شرکت بهمن موتور اعلام شد + زمان عرضه

نمایشگاه داخلی سازی محصولات گروه بهمن امروز با حضور جمعی از قطعه سازان کشور و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کارخانه بهمن موتور افتتاح شد.
نمایشگاه داخلی سازی محصولات گروه بهمن به منظور توسعه زنجیره تامین قطعات خودروهای دیگنیتی، فیدلیتی و محصول تجاری شیلر امروز افتتاح شد. در مراسم افتتاحیه که طیف گسترده ای از قطعات محصولات بهمن در آن به نمایش درآمده است، دبیر انجمن خودروسازان، مدیرعامل گروه بهمن و شرکت های تابعه، مدیران شرکت های خودروسازی و قطعه سازی کشور و… حضور داشتند.
این نمایشگاه از ساعت 10 الی 16 روز پنجم لغایت هشتم بهمن ماه برگزار شده و سازندگان در جهت بومی سازی قطعات خودروهای این هلدینگ که در حال حاضر در کشور تولید نمی‌شود، می‌توانند جهت کسب جزئیات به محل نمایشگاه واقع در کیلومتر 16 بزرگراه فتح، کارخانه بهمن موتور مراجعه کنند. شایان ذکر است پروژه درحال اجرا توسط گروه بهمن در فاز نخست، شامل قطعات مورد نیاز خودروهای شیلر، دیگنیتی و فیدلیتی است.

از این‌رو قطعات و تجهیزات برقی و الکترونیکی، قوای محرکه، تزئینی، پلیمری و ایمنی و عملکردی خودروهای مذکور در این نمایشگاه به‌رویت بازدیدکنندگان خواهد رسید. گروه بهمن به‌دنبال استراتژی کاهش ارزبری و استفاده از منابع داخلی، افزایش عمق داخلی‌سازی خودروهای تجاری و سواری تولیدی را در برنامه‌های خود دارد. درحال‌ حاضر خودرو شیلر با عمق داخلی‌سازی 56.3 درصد بیشترین میزان خودکفایی در محصولات تولیدی را به ‌خود اختصاص داده که با توجه به‌ تعریف پروژه‌های جدید، میزان داخلی‌سازی محصولات سواری و تجاری تا پایان سال افزایش خواهد یافت.

عرضه دیگنیتی و فیدلیتی

اما یکی از مدیران گروه بهمن در خصوص برنامه‌های توسعه محصولات این شرکت بیان کرد که گروه بهمن دو محصول سواری دارد؛ محصول اول دیگنیتی و دیگری فیدلیتی که امیدواریم این دو محصول را با تیراژ بالا تولید کنیم؛ قطعا به دنبال یک ماشین سدان هم هستیم که تا سال آینده عرضه کنیم؛ راهکاری که برای توسعه محصولات پیش‌بینی کردیم این است که خود را وابسته به یک برند خاص نکنیم که دچار مشکلات گذشته نشویم.

ایشان در ادامه درخصوص میزان داخلی‌سازی محصولات گروه بهمن نیز گفت که محصولات عموما با 20 درصد داخلی‌سازی وارد بازار می‌شود، اما امیدواریم این داخلی‌سازی برای فیدلیتی به بالای 57 درصد برسد و حتی تا 60 درصد نیز هدف‌گذاری شده است؛ همچنین درخصوص دیگنیتی نیز این رقم حدود 30درصد است.

وی درباره برنامه فروش و تحویل دیگنیتی عنوان کرد: قبل از پایان بهمن اولین عرضه‌ها را خواهیم داشت و تحویل هم همان زمان است. گفتنی است؛ که پیش بینی شده تا برای سال آینده 3500 دستگاه دیگنیتی تولید شود.

شما مخاطبین پایگاه خبری چرخان، میتوانید تصاویر قطعات خودروهای فیدلیتی که در این نمایشگاه نیز حضور داشتند را نیز مشاهده کنید.

سیدعلی سیدهاشمی

سیدعلی سیدهاشمی - SEYYED ALI SEYYED HASHEMI - خبرنگار و فعال حوزه خودرو - Automotive industry journalist - Репортер автомобильной промышленности- 汽车行业记者

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا