مکمل بنزین
برگزیده‌هاخبرشرایط فروش

شرایط فروش رسمی دیگنیتی با قیمتی کمتر از اعلامی مدیران، اعلام شد

پس از کش و قوس فراوان، بالاخره شرکت بهمن موتور شرایط فروش رسمی دیگنیتی را در قالب طرح فروش فوری اعلام کرد. این در حالتی است که قبل از این، دیگنیتی های فروخته شده به افراد، سهمیه نمایندگی‌های مجاز این شرکت بوده است.

با اینکه قبل از این برخی مدیران شرکت بهمن موتور از 760 میلیون تومانی بودن دیگنیتی صحبت می‌کردند، اما با انتشار شرایط فروش رسمی، می‌توان دید که قیمت خودرو مذکور حدود 10 میلیون و پانصد هزار تومان پایین‌تر از عدد اعلامی مدیران بهمن موتور است. بطوریکه قیمت دیگنیتی حدود 749 میلیون و پانصد هزار تومان بوده و موعد تحویل نیز هفته اول خردادماه 1400 ذکر شده است. هم‌چنین مدل سال خودرو 1400 بوده و مشتریان می‌توانند دیگنیتی را با رنگ‌های سفید، مشکی، سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی خریداری کنند. البته لازم به ذکر است که بهمن موتور این امکان را برای مشتریان قرار داده تا رنگ تریم کابین خودرو را نیز از دو رنگ مشکی و قرمز یکی را انتخاب و خریداری کنند.

در این دوره از شرایط فروش دیگنیتی، سود مشارکتی در نظر گرفته نشده و تنها سود انصراف 15 درصدی در اختیار ثبت‌نام کنندگان قرار خواهد گرفت. آنطور که در ضوابط شرایط فروش مذکور بیان شده، حواله های ثبت‌نامی از شرکت بهمن موتور قابل صلح نیست. همچنین گارانتی دیگنیتی پرایم، 3 سال یا 100 هزار کیلومتر که کدام زودتر فرا برسد، اعتبار خواهد داشت.

لازم به ذکر است که فروش فوری دیگنیتی از روز سه شنبه مورخ 1400/01/24 و ساعت 10 صبح آغاز شده و تا ساعت 16 همان روز و یا تا تکمیل ظرفیت فروش، زمان خواهد داشت.

شما مخاطبین پایگاه خبری چرخان، می‌توانید در زیر تصویر شرایط فروش خودرو بهمن دیگنیتی پرایم که در قالب فروش فوری اعلام شده را مشاهده کنید.

سیدعلی سیدهاشمی

سیدعلی سیدهاشمی - SEYYED ALI SEYYED HASHEMI - خبرنگار و فعال حوزه خودرو - Automotive industry journalist - Репортер автомобильной промышленности- 汽车行业记者

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

  1. به نظرم قیمتش خیلی مناسبه. البته نسبت به آن وی ام ایکس۵۵

  2. اینجور که گفتن، قراره تا نسخه پرستیژش هم بیاد. اون گرون تر خواهد بود

  3. کاش یکی دوتا از اون رادارهاشو تو ایران میذاشتن می‌موند

  4. Swm صفر هم با این پول میشه خرید
    Swm خیلی سرتره از این ب نظر من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا