تبدیل دوج رم TRX به هیولای شش چرخ

تولید مرسدس بنز G63 AMG 6×6 در سال 2015 به پایان رسید اما تأثیر آن در صنعت خودروسازی همچنان احساس می‌شود و باعث ساخت یک رم TRX شش چرخ شده است. این پیکاپ دیوانه‌وار توسط شرکتی در فلوریدا بنام آپوکالیپس یا آخرالزمان ساخته شده و وارلورد (Warlord) نام گرفته است. این شرکت قسمت بار TRX را کشیده‌تر کرده تا امکان نصب محور سوم و چرخ‌های اضافی فراهم گردد. این رینگ‌ها 18 اینچی هستند و با لاستیک‌های آفرودی 37 اینچی پوشیده شده‌اند.

آپوکالیپس همچنین در صورت سفارش خریداران، چرخ هفتمی را هم در قسمت بار خودرو نصب می‌کند. علاوه بر این، امکان سفارش لاستیک‌های 40 اینچی با پرداخت 2,200 دلار، سیستم دید در شب حرارتی با 5,200 دلار و چراغ‌های LED زیر خودرو با هزار دلار هم وجود دارد. در پیشرانهٔ این TRX شش چرخ اما هیچ تغییری صورت نگرفته که این یعنی زیر کاپوت وارلورد همچنان همان نیروگاه 6.2 لیتری V8 سوپرشارژ با 702 اسب بخار قدرت قرار دارد.

این غول بی‌شاخ‌ودم اما هرگز ارزان نخواهد بود زیرا قیمت آن از 250 هزار دلار آغاز می‌شود. البته، وارلورد اولین خودروی شش چرخ آپوکالیپس نیست زیرا این شرکت چندین سال است که در زمینهٔ ساخت این خودروها فعالیت دارد و پیش‌ازاین هم جیپ گلادیاتور را به هیولایی 6×6 تبدیل کرده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.