چری اکسید ژوئیفنگ در نسخه هیبریدی عرضه خواهد شد

بر‌اساس گزارشات اعلام شده، قرار است چری اکسید ژوئیفنگ ET-i در تاریخ ۲ مارس، عرضه گردد. شاسی‌بلند جدید، یک مدل هیبریدی است که مصرف سوخت آن حدود ۱.۰ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است و قیمت پیش‌فروش آن بین ۱۵۰۰۰۰ یوآن الی ۱۶۰۰۰۰ یوآن خواهد بود.

از‌نظر ظاهری، خودروی جدید، اساسا مشابه مدل سوختی آن است. در جلو، از چهار چراغ استفاده شده است و دکوراسیون نواری شکل مشکی رنگ با نشان EXEED چراغ‌های جلو را در‌دو‌‌طرف، به یکدیگر متصل می‌کند. جلو‌پنجره مشبک ورودی هوا بر‌روی کل سپر قرار دارد و یک حالت سرتاسری دارد.

یک رابط شارژ، بر‌روی گلگیر جلو در سمت راننده قرار دارد. در عقب خودرو، چراغ‌ها به‌شکل میله‌ای طراحی شده‌اند که به‌یکدیگر متصل شده‌اند و لوگوی انحصاری مدل پلاگین هیبریدی به‌ آن اضافه شده است.

در داخل کابین، این خودرو از صفحه نمایش دو‌گانه ۱۲.۳ اینچی استفاده می‌کند و پنل تهویه مطبوع نیز از کنترل لمسی استفاده می‌کند. همچنین این خودرو تکنولوژی AR به مفهوم تشخیص صدا و چهره و با برند سونی را ارائه می‌دهد.

از نظر قوای فنی، چری اکسید ژوئیفنگ، مجهز به یک موتور پلاگین هیبریدی متشکل از یک موتور سوختی ۱.۵ لیتری توربو‌شارژ و یک موتور الکتریکی خواهد بود.

موتور‌سوختی دارای حداکثر توان ۱۵۶ اسب‌بخار قدرت و حداکثر گشتاور ۲۳۰ نیوتن‌متر می‌باشد که توان خروجی موتور، به‌صورت ترکیبی‌ برابر با ۲۴۰ کیلو‌وات است. همچنین به‌صورت ترکیبی این خودرو امکان طی مسافت ۱۰۰۰ کیلومتر را دارد و در‌حالت سوخت، مصرف آن برابر با ۴.۸ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است که در حالت ترکیبی، همان‌طور که قبلا گفته شد این‌مقدار به ۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر کاهش پیدا می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.