BMW M2 جدید آنقدرها هم خوب به نظر نمی‌رسد!

هفته گذشته، به طور تصادفی با تصویری از G87 BMW M2 کاملاً جدید روبرو شدیم. نمونه‌های اولیه کوپه‌ اسپرت جدید را قبلاً در حال امتحان شدن دیده‌ بودیم، اما این تصویر جدید، M2 را نشان می‌دهد که از قطعات M Performance در آن استفاده شده است. اگر بخواهیم صادق باشیم، پذیرش آن‌ها کمی سخت است، و متاسفانه نظر می‌رسد که چاره‌ای جز پذیرش آن نداریم، چرا که BMW تلاش می‌کند یک هویت بصری جدید ایجاد کند و به همین خاطر از ظهور نشانه‌های طراحی سنتی در خودروهایش جلوگیری می‌کند. مایه تاسف است که خودروساز باواریایی نظرات بهترین طرفداران خود را نادیده می‌گیرد، البته ما هم مدام فراموش می‌کنیم که لشکر پیروان BMW در سراسر جهان در نهایت به چیزی علاقه مند می‌شود که در ابتدا عجیب به نظر می‌رسد. M2 جدید با قطعات M Performance هم احتمالاً از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

این تصاویر جدید به ما اجازه می‌دهند به قسمت جلویی و چهره M2 پیشرفته‌ نگاهی بیندازیم می‌دهند. بار دیگر، این قسمت عقبی است که نگاه کردن به آن احساس ناخوشایندی به بیننده القا می‌کند؛ یک اگزوز چهارقلو با یک چینش هرمی شکل از وسط دیفیوزر عقب خارج شده است. این اگزوز را اولین بار در M3 و M4 فعلی دیده‌ایم. باله عقب هم نسبت به آن چیزی که در خودروهای بزرگتر می‌بینیم بسیار متفاوت به نظر می‌آید. به نظر می‌رسد که باله M Performance توسط یکی از طرفداران سوبارو طراحی شده که به تازگی سری فیلم سریع و خشن را تماشا کرده است.

عکس‌های جدید همچنین به ما اجازه داده‌اند تا نگاهی به چرخ‌های ارتقا یافته بیندازیم. به نظر می‌رسد اینها بر اساس چرخ Style 666M مدل‌های F8X M3 و M4 Competition ساخته شده‌اند، البته چرخ‌های این خودرو تهاجمی‌تر هستند. به نظر می‌رسد که سپر عقب اسپلیتر دارد و ما حدس می‌زنیم که BMW یک بار دیگر سپرهای جانبی M Performance را ارائه خواهد کرد که احتمالاً از فیبر کربن ساخته شده‌اند. در قسمت جلو، مشخص نیست که آیا تغییرات عمده در طراحی، مشخصه‌های زیبایی شناختی M Performance را تشکیل خواهند داد یا خیر، اما ما مطمئنیم که حداقل یک اسپلیتر را خواهیم دید که تقریباً در این تصاویر اخیر قابل مشاهده است. به هر حال، زمانی که این خودرو در اواخر امسال رونمایی شود، همه چیز را خواهیم فهمید. به احتمال زیاد رونمایی از این خودرو بخشی از جشن پنجاهمین سالگرد BMW M، خواهد بود‌.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.