Take a fresh look at your lifestyle.

طرح فروش فوق‌العاده برخی محصولات سایپا همراه با قرعه کشی، آغاز شده است!

به تازگی، گروه خودروسازی سایپا برای اولین بار شرایط فروش فوق العاده برخی از محصولات خود را در سال 1401 اعلام کرد. این طرح‌ که از ساعت 9 صبح امروز، دوشنبه مورخ 1401/01/29 آغاز گردیده، به مدت 2 روز و به صورت شبانه روزی ادامه خواهد داشت.

در این طرح فروش که شرکت سایپا اعلام کرده، 4 خودرو ساینا S، تیبا SX، وانت 151 مجهز به موتور M13 و در آخر هم خودرو کوییک مجهز به گیربکس دستی قابل درخواست بوده و درصورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان می‌توانند خودرو را با قیمت مصوب و قطعی خریداری کنند. لازم به ذکر بوده که درصورت ثبت‌نام و درخواست کم‌تر از ظرفیت موجود و مشخص، قرعه کشی برگزار نخواهد شد.

نکته مهمی که در این طرح از فروش فوق العاده شرکت سایپا اعلام شده، این است که دو خودرو کوییک معمولی و تیبا SX با مدل 1400 و دو خودرو ساینا S و سایپا 151 براساس مدل 1401 خواهند بود.

تصویر شرایط فروش

در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو هیچگونه سود مشارکت و یا سود انصرافی در نظر گرفته نشده است. همچنین در این شرایط فروش، نیاز به پرداخت وجه اولیه وجود ندارد و در صورت برنده شدن در قرعه‌کشی، مشتریان به مدت 72 ساعت مهلت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو اقدام کنند. البته بهتر است بدانید که موعد تحویل خودروهای مذکور، حداکثر 90 روزه اعلام شده است.

برای آگاهی از محدودیت های موجود در ثبت نام، برروی این جمله کلیک فرمایید.

لازم به ذکر بوده که سایپا طرح فروش برخی محصولات خود را ویژه طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت هم اعلام نموده که می توانید تا با کلیک برروی لینک زیر، از جزئیات آن آگاه شوید:

شرایط فروش فوق‌العاده برخی محصولات سایپا ویژه حمایت از خانواده اعلام شد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.