مکمل بنزین
اخبار روز خودروخبرداخلیشرایط فروش

شرایط پیش فروش برخی تیپ‌های تارا و دنا پلاس توربو ویژه قانون حمایت از خانواده اعلام شد!

چندی پیش بود که در راستا اجرا قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، دو خودروساز بزرگ کشورمان، یعنی ایران خودرو و سایپا اعلام نمودند تا قرار است که نیمی از ظرفیت طرح‌های فروش محصولات خود را به مادران دارای دو فرزند و بیشتر اختصاص دهند. بدنبال این طرح، گروه صنعتی ایران خودرو ششمین طرح واگذاری و دومین مرحله از پیش فروش محصولات خود را تحت قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اعلام نموده است.

این طرح از پیش فروش ایران خودرو که قرار است تا از روز سه‌شنبه مورخ 1401/02/06 آغاز شود، تا پایان روز پنج‌شنبه مورخ 1401/02/08 مهلت خواهد داشت. در این طرح از پیش فروش، 4 خودرو تارا دنده ای، تارا اتوماتیک، دنا پلاس توربو دنده ای 6 سرعته و مجهز به فرمان برقی و در آخر هم خودرو دنا پلاس توربو اتوماتیک قابل درخواست می‌باشند که موعد تحویل تمامی آن‌ها، به طور میانگین از فروردین الی اردیبهشت ماه سال 1402 است (در جدول، به صورت جداگانه مشخص گردیده است).

لازم به ذکر بوده، در صورتی که تعداد مادران متقاضی بیش از ظرفیت پیش فروش باشد، مشتریان نهایی از طریق قرعه‌کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی تعیین می‌شوند و در غیر این صورت، ثبت‌نام نهایی بدون قرعه‌کشی انجام خواهد شد.

تصویر بخشنامه

در این طرح، امکان ثبت‌نام برای مادرانی که تاریخ تولد فرزند دومشان از ۱۹ آبان ماه سال گذشته به بعد بوده، فراهم شده است. مادران متقاضی می‌توانند در موعد مقرر، با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو هیچ‌گونه سود مشارکت و یا سود انصرافی در نظر گرفته نشده است. فقط درصورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل 36 درصد سالیانه (3 درصد ماهیانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و پرداخت خواهد شد.

سیدعلی سیدهاشمی

سیدعلی سیدهاشمی - SEYYED ALI SEYYED HASHEMI - خبرنگار و فعال حوزه خودرو - Automotive industry journalist - Репортер автомобильной промышленности- 汽车行业记者

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا