Take a fresh look at your lifestyle.

روند مناسب کیفی سازی محصولات در سایپا

ADS B1

علی آقامحمدی، صنعت خودرو را بسیار بزرگ و با اهمیت دانست که متاسفانه عده ای به دنبال تحقیر آن هستند و تصریح کرد: صنعت خودروسازی در ایران جزو صنایع خوب و قوی کشوراست البته نواقصی هم دارد که مدیران با برنامه ریزی به دنبال رفع مشکلات هستند.

او با بیان اینکه بهترین نیروهای متخصص و کارشناس که جزو سرمایه های کشور محسوب می شوند در صنعت خودرو مشغول به کار هستند، گفت: با استفاده از این سرمایه ها و همچنین همکارهای گسترده با شرکت های دانش بنیان که خوشبختانه شروع شده، برای این صنعت افق بسیار خوب و آینده مناسبی ایجاد خواهد شد.

آقامحمدی با اشاره به افزایش تولید که از ابتدای سال جاری در خودروسازان آغاز شده گفت: تیراژ تولید خودروسازان باید با همین روند افزایش داشته باشد تا بتوانند ضمن پاسخگویی به نیاز داخلی رضایت عمومی جامعه را هم کسب کنند که این مهم با عرضه مستمر خودرو و خارج شدن محصولات از قرعه کشی انجام خواهد شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مبحث اصالت قطعه و جلوگیری از ورود قطعات قاچاق و تقلبی به بازار با توجه به تاکید و پیگیری وزارت صمت گفت: در بازدیدی که انجام شد کارهای خوبی صورت پذیرفته و سامانه ای طراحی شده و اگر این سیستم نهایی و اجرایی شود می تواند موثر باشد. امیدوارم خیلی زود این سامانه مورد بهره برداری قرار گیرد.

او تاکید کرد: بازارهای صادراتی در حال توسعه است و همکاری هایی با کشورهای روسیه، ونزوئلا و عراق در حال انجام است که نشان دهنده وجود ظرفیت مناسب تولید خودرو صادراتی در کشور است و این همکاری ها شکل گرفته و با صادرات محصول قطعا ارتباطات بیرونی هم تقویت خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.