Take a fresh look at your lifestyle.

شانزدهمین دوره نمایشگاه خودرو اصفهان آغاز به کار کرد

ADS B1

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی و البته رویداد خودرویی استان اصفهان، از امروز مصادف با سوم آذرماه سال 1401 آغاز به کار کرد. در این دوره از نمایشگاه خودرو اصفهان، برخی خودروسازان و مونتاژکاران در حوزه خودروهای سواری و حتی کار و تجاری مانند زامیاد، مدیران خودرو، کرمان موتور، فردا موتورز، گروه بهمن، آرین پارس موتور، شایان دیزل ، دیار خودرو و… حاضر شده‌اند.

نمایشگاه خودرو اصفهان

شانزدهمین دوره نمایشگاه خودرو در اصفهان در حالی برگزار می‌شود که هم‌چنان صنعت خودرو کشورمان مورد تحریم ظالمانه آمریکا قرار گرفته و طبیعتا به جز حضور خودروهای چینی، محصولات دیگری از کشورهای دیگر نیست. ذکر این نکته مهم است که متاسفانه خبری از حضور سایپا و ایران خودرو در این دوره از نمایشگاه نیست.

خودروسازان حاضر در نمایشگاه خودرو اصفهان، طرح‌های فروش ویژه نمایشگاه و ارائه تخفیف‌های نمایشگاهی را برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته اند.

آن دسته از افرادی که قصد بازدید از این نمایشگاه را دارند، می‌توانند از ساعت 15 الی 21 طی مورخ 3 لغایت 6 آذرماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان حضور به عمل بیاورند.

محل برگزاری نمایشگاه بین المللی خودرو

لازم به ذکر است که نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته اصفهان در محل نمایشگاه بین‌المللی اصفهان به آدرس پل غدیر، به سمت پل شهرستان و پس از آن به سمت روشن دشت برگزار می شود.

بزودی گزارش‌ تصویری از این نمایشگاه توسط پایگاه خبری چرخان منتشر خواهد شد.

پس با ما، همراه باشید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.