Take a fresh look at your lifestyle.

خودرو 45 نوزدهمین شعبه خود را افتتاح می‌کند!

ADS B1

مجموعه خودرو ۴۵ یک شرکت جوان و پویا با بیش از سه سال سابقه است که با ۱۸ نمایندگی فعال در سراسر کشور خدمات مشاوره خرید، فروش و کارشناسی را برای خودروهای کارکرده به مشتریان ارائه می‌کند. از مهم‌ترین خدماتی که این مجموعه در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد می‌توان به معامله امن، آسان و فوری برای فروشندگان و خریداران خودروهای کارکرده و دست‌دوم اشاره کرد. خودرو 45 با بهره‌گیری از متدهای روز، هم برای خریداران و هم فروشندگان خودروهای دست‌دوم تجربه معامله امنی را رقم میزند.

مزیت‌های انتخاب خودرو 45

وقتی برای خرید یا فروش خودروی کارکرده سراغ خودرو 45 بروید، درواقع با یک شرکت حقوقی معامله خواهید کرد و بنابراین دیگر دچار افراد سودجو نخواهید شد. علاوه بر این، مجموعه خودرو 45 اقدام به کارشناسی دقیق خودرو کرده و منصفانه‌ترین قیمت بازار را پیشنهاد می‌دهد. با مراجعه به این شرکت، می‌توانید از دو روش اقدام به فروش خودروی خود کنید. روش اول برای کسانی که برای فروش خودروی خود عجله دارند. در این صورت، خودرو 45 در کوتاه‌ترین زمان ممکن در همان روز خودروی شما را پس از انجام کارشناسی به فروش خواهد رساند.

حالت دوم اما مناسب کسانی خواهد بود که عجله‌ای برای فروش خودرو ندارند و می‌خواهند خودروی خود را با بهترین قیمت به فروش برسانند. در این روش مشتری باید مدت‌زمان بیشتری را برای فروش خودرو خود در نظر بگیرد ولی در عوض، احتمالاً قیمت نهایی معامله طبق نوسانات بازار، بالاترین عدد ممکن خواهد بود. تمامی این مراحل بدون هزینه انجام خواهد گرفت و فقط خدمات نقل‌وانتقال خودرو بر عهده فروشنده خواهد بود.

چگونگی خریدوفروش خودرو در خودرو 45

در ابتدا باید اطلاعات اولیه خودروی خود را در سایت به ثبت برسانید. بعد از ثبت اولیه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای خودروی شما در نزدیک‌ترین شعبه قرار کارشناسی تعیین خواهد شد. پس از کارشناسی خودرو در سه بخش فنی، ظاهری و اصالت، مشخصات خودروی شما به خریداران مجاز ارسال و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بالاترین قیمت پیشنهادی به شما اعلام می‌شود. در صورت تأیید قیمت پیشنهادی، قراردادی بین خریدار و فروشنده امضا خواهد شد و بعد از عقد قرارداد انتقال سند خودرو در دفترخانه انجام می‌شود. ذکر این نکته ضروری است که اگر خودرو در رهن شرکت و یا مجموعه لیزینگ باشد و یا مالک خودرو به هر دلیلی حضور نداشته باشد و یا مدارک خودرو ناقص باشد، این مجموعه خودرو مذکور را برای فروش پذیرش نخواهد کرد.

 

مزایای فروش ماشین با خودرو ۴۵

معامله امن

معامله خودرو توسط کارشناسان حقوقی، کارشناسی خودرو در اتاق نور مجهز و تکنولوژی روز با کمترین درصد خطا، ضمانت 7 روزه کارشناسی با ارائه گزارش سلامت خودرو

معامله آسان

انجام تمامی مراحل فروش خودرو از پرداخت عوارض، خلافی و مالیات خودرو تا انتقال سند مالکیت و پرداخت وجه نقد به فروشنده توسط کارشناسان شرکت

معامله سریع

کارشناسی رایگان، کشف قیمت براساس قیمت روز خودرو، انتقال سند مالکیت و دریافت وجه در یک روزکاری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.